Pereiti prie turinio
kicule

Jauna panele už prabangaus automobilio vairo

Rekomenduojami pranešimai

Šiais laikais jau kai kurios moterys ima uždirbti daug daugiau nei vyrai... net ir jaunos...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vis dazniau galima pamatyt jaunu paneliu uz prabangaus automobilio vairo.

Nemanau kad visai jauna panele tokiam prabangiam automobiliui uzsidirbo pati..

O ka jus manote? :D

 

ne tik jaunos paneles, bet ir vaikinukai, kiek man zinoma tai dazniausiai buna tevu automobiliai, arba nupirkti tevu vaikuciams.

O kad uzsidirbtu tai tikrai neuzsidirba :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas yra jaunas? :rolleyes:

Man va dabar pasidarė keista, kad pasakė @sesute@, kad tikrai neužsidirba...mano viena pažįstama gyvena Vilniuje, mokosi aukštojoj, po mokslų aria juodai (net sirgdama), dirba padoriam darbe, kur geri moka...nusipirko mašiną lizingu.. rengiasi gražiai yra blondinė (spalva plaukų, ne gyvenimo būdas), kūno formos gražios... gal kai ją matė kas vairuojant irgi galvojo, kad tėvelių mašina nupirkta... ar kokio meilužio...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuciulpia va ir automobilis :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as manau,kad tikrai nuperka turtingi tevai arba tikrai turtingi vyrai,vienetai kurios pacios gali nusipirkti prabangias masinas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kas yra jaunas? :super:

Man va dabar pasidarė keista, kad pasakė @sesute@, kad tikrai neužsidirba...mano viena pažįstama gyvena Vilniuje, mokosi aukštojoj, po mokslų aria juodai (net sirgdama), dirba padoriam darbe, kur geri moka...nusipirko mašiną lizingu.. rengiasi gražiai yra blondinė (spalva plaukų, ne gyvenimo būdas), kūno formos gražios... gal kai ją matė kas vairuojant irgi galvojo, kad tėvelių mašina nupirkta... ar kokio meilužio...

 

na jaunas yra tik po vidurines :dance:

 

jai tokia pazysti tai labai smagu, bet gaila kad tokiu vienetai deje. Teko stebeti situacija, teveliai mokytojai aptarinejo, kad reikia nupirkti jaunuoliui dar besimokanciam vidurinej auto, kad butu kaip i mokslus vazinet, nors is situacijos butinybes tam nebuvo.

o kad dauguma tikrai neuzsidirba tiems naujiems auuto nusipirkti pinigeliu tai tiesa, tik mazuma nusiperka deje.

Eitvyde tu pazysti viena, o kiek nepazysti kur ne uz savus tos auto pirktos. As pazystu daug, kur ne uz savus pinigus auto pirktos, nors pazystu ir keleta kurios tikrai uzsidirbo, bet statistikoje deje vyrauja dauguma.

P.S beje kolega kur isireiske, kad nusiciulpe :ogo: tai pasiulyciau tokiu isireiskimu nevartoti :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na jaunas yra tik po vidurines llaime:

 

 

P.S beje kolega kur isireiske, kad nusiciulpe :sird1: tai pasiulyciau tokiu isireiskimu nevartoti :flowers:

 

zmogus turbut is savo patirties issireiske :hm: reikia jam atleisti


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras atliginimas, lizingas :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai lizinga, arba tėveliai, arba turtingas vyras, arba geras meiluzis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano supratimu, dauguma nauju auto yra lizingo, net jei ir tėvelis ar koks meilužis ją pirko, nu žinoma yra ir kitų atvejų, bet tai priklauso manau ant kiek ta auto prabangi,

manau kiekvienas mašinytes vertina pagal savo supratimą, kitam dešimt metelių nauja skaitosi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paas mus mazas miestelis.Centre yra nemaza aikste.tai vakarais ,tiksliau jau ir naktimis susirenka cia nemaziau desimt geru,vos ne nauju masiniuku.Ir uz visu vairo yra pacaniukai.Kad ir virs 20 bet nebuve is miesto ilgeliau isvaziave.Tad arba turtingi tevai,arba nesvarus "versliukas". Yr ir kelios merginos,vos vos baigusios viduine,tevai nera atrodo toookie jau turtingi,bet vazineja ohoho su kokiom masinom.Pasvajot tik ... :sird1:

Bet pazistu keleta merginu ,kurios vasarom dirbo uzsieni,tevai taip dirbo,tai ir dukra pasiimdavo uzdarbiaut per vasara.Kai kurio tikrai uzsiidirba,bet reta tokiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paas mus mazas miestelis.Centre yra nemaza aikste.tai vakarais ,tiksliau jau ir naktimis susirenka cia nemaziau desimt geru,vos ne nauju masiniuku.Ir uz visu vairo yra pacaniukai.Kad ir virs 20 bet nebuve is miesto ilgeliau isvaziave.Tad arba turtingi tevai,arba nesvarus "versliukas". Yr ir kelios merginos,vos vos baigusios viduine,tevai nera atrodo toookie jau turtingi,bet vazineja ohoho su kokiom masinom.Pasvajot tik ... :)

Bet pazistu keleta merginu ,kurios vasarom dirbo uzsieni,tevai taip dirbo,tai ir dukra pasiimdavo uzdarbiaut per vasara.Kai kurio tikrai uzsiidirba,bet reta tokiu.

pas mus ir tas pats... savo mašiniukui pati susitaupiau ir man visai nesvarbukoks jis,svarbu, kad TIKRAI IR TIKTAI MANO :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.