Pereiti prie turinio
haski

Apgavikai- sukciai

Rekomenduojami pranešimai

Noriu paskelbti labai svarbu pranesima, kuris manau bus idomus visiems norintiems isigyti suniuka.

 

Animal.lt puslapyje skelbimuose pastoviai skelbiasi viena moteris, kad parduoda tai vienos, ta ivariu veisliu suniukus. Tai netiesa, jokiu jie suniuku neturi arba bando ikisti koki misruna, be to bando klastoti suniukams dokumentus. Atsitinka ir taip, kad suniuko nepristato sutartu laiku, o parduoda kitiems zmonems, nors ir buna duotas uzstatas. Yra duomenu, kad yra apgavusi ne viena zmogu, taip ir nepristacius suns, bet ir negrazinus pinigu. Dar moteris tikyna, kad suniukai vezami is uzsienio (Rusijos)

 

Sios moters dumenys:

 

Odeta L.

Gyvenanti Kauno rajone, Raudondvari.

Skelbimuose skelbianti du telefonu numerius.Vienas is ju 867777220

 

Bukite budrus.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai gerai man jau suns nebereikia jau turiu prancuzu buldoga ir man uztenka jo per akis :laugh:


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne tik animal.lt apgaviku yra, teko susidurt su pasiskelbusiais skelbiu.lt puslapyje...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau, man atrodo, kad ju visa komanda yra :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks niekad nepasitiket tokiais.o seip jei pirkti tai geriausia is patikimu saltiniu ar parduotuviu :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu girdėjus ir aš tokių istorijų, kad yra tokių prekeivių, kurie parduoda vienos ar kitos veislės, sako kokios reikia? tokios ir bus. :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Reportažas Bukite atsargus :kadaryt:

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidomėjau ir matau, kad neaktualu niekam šie perspėjimai.

Pasidaro aktualu, kai jau nupirktas šunelis, kai nueinama pas veterinarą ir prasideda visokiausios bėdos.

Tačiau ir grynaveisliai šuniukai iš gerų veislynų serga, kartais būna silpni ir auga prastai.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.