Pereiti prie turinio
Snapė

Ką atneš senelis šaltis?

Rekomenduojami pranešimai

Maniškis tai nepasakyčiau kad yra mėgėjas kaljaną rūkytti, o va aš tai niekad neatsisakau :geda:

 

Zinai, vyrui reikai dovanoti tokia dovana, kad kartais ir pati galetum pasinaudoti :P


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ledi_x, o tu jau sugalvojei ka dovanosi? :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ledi_x, o tu jau sugalvojei ka dovanosi? :hm:

 

man net ir galvoti nereikia - ziemine meskere :D ;) o jei is tikruju tai nezinau, padovanosiu tai po to ir nematysiu namuose ;) :this:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man net ir galvoti nereikia - ziemine meskere :super::hm: o jei is tikruju tai nezinau, padovanosiu tai po to ir nematysiu namuose ;) :this:

 

Tikrai, Ledi_x ;) Maniskis ir dabar vienos dovanos uzsimane, bet jau matyt, kad jo namie nebus, jei jis ja gaus :D

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, as ir galvoju ar verta dovanoti, gal po kokiu dvieju metu kai jau pati noresiu, kad kur nors iseitu (juokauju)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man net ir galvoti nereikia - ziemine meskere :D :hm: o jei is tikruju tai nezinau, padovanosiu tai po to ir nematysiu namuose ;) :this:

Na taip, jis tai aisku kad laaaabai apsidziaugs ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mes vakar kazkaip pasnekejom,gal pasidovanosim sau po kokia vienoda suma ir nusipirksim ko reikia.Na nebus joks siurprizas,bet taip pamastem...Man pvz reikia naujos pinigines,o jis nezino kokios...Nebent as parodysiu,o jis nupirks.Bet cia tas pats gausis...Na,kol kas tik sklando tokios mintys...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmonike, taip pat nebloga ideja.

 

O ka galvojate dovanuoti artimesiams?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo mamai (zinau,kad reikia) -buna tokie 3 aukstu "padekliukai"-kaip cia pavadinus:pvz.vaisiams,sausainiams ir saldainiams.Maziau vietos uzima ant stalo.Vyro mamai gal sidabrinius auskariukus.Turejo,bet vis dukra "atima",isisveria...Reikes nuziureti,ar turi ,ar "ateme" :this: .Maziukams zaisliuku reikes paziureti pagal amziu.Brolio seimynai,Vyro seses seimynai,vaiku krikstatevams dar reikia sukti galva...Kazkaip nesigalvoja...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai vis dar nenusprendžiu ką jam čia tokio padovanojus? Noriu nepigaus ir gero daikto, bet kas tai galėtų būti? Rūbai ne, jau magnetolų tai tikrai nepirksiu. Ir uošviam jokių idėjų neturiu...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat vis dar nieko nesugalvoju :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir neiseis man padovanoti saviskiui ziemines meskeres :bredis:, nes jis jau pas tevelius uzsiprase :P


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.