Pereiti prie turinio
GEISTĖ

"Vyri?ki" ir "moteri?ki" darbai

Rekomenduojami pranešimai

A? u?augau ?eimoje, kurioje darbai nebuvo skirstomi a vyri?kus ir moteri?kus. Mano tetis ir vyri?kus darbus dirbo, ir valga gamino, ir viska tvarke, ir man kasas pyne ir net megzti mane i?moke (mamai kantrybes neu?teko). dabar toks ?eimoje yra mano brolis. Jo ?monai pasiseke, nes jis puikiai gamina (tortai fantasti?ki), viska tvarko ir dukras augina taip, kaip tevui priklauso.

Mano vyras u?augo ?eimoje, kur viska namuose dare moterys. Vyro darbas ten buvo pasiimti laikra?ta ir sedeti prie TV. Su juo turejau daug bedos, kol jis aprato ?a ta daryti. Jam i? karto pasakiau, kad mes- lygiavereiai partneriai, ir a? niekuomet nebusiu jo tarnaite.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na mano seimoje ( kurioj augau) ne buvo skirstomu darbu, tetis visada padedavo mamai.

Pas mus biski kitaip, mano vyras ir man padeda, bet... pavizdziui pats jis niekada nepradies siurbt kambariu ir pradet pats tvarkytis, kol as nepaprasau , arba susinesvinus imu ir pati pradedu daryt, tada jis jau greitai imasi prasyto darbo :closedeyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais mano vaikinas viska padaro, jei as sergu ir prastai jauciuosi, bet siaip namuose tvarkausi ir valgyt darau as. man tiesiog malonu, o siaip tai as galiu pasakyti, kad mano vaikinukas irgi turi savo pareigu - isukti lempute, ikalti vini, tvarkyti elektra, nunestu stala i kita vieta ir tt. ir pan. todel galiu pasakyti, jog skirstau darbus i moteriskus ir vyriskus. as labiau uz tai, kad vyras atliktu daugiau fizines jegos reikalaujancius darbus ir tokius, kuriu as tiesiog ne bum bum nesuprantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tikrai labai patikto, kad mano vyras bent karta gyvenime pietus padaryto... Jei taip pasakau, at?auna: nemoku. Mano tevas tokiu atveju, jei ko nors nemokedavo padaryti, tarsi apsid?iaugdavo: gi bus proga i?mokti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyro darbas-u?dirbti pinigus ir ?eima i?klaikyti... moters darbas-tinkamu laiku tinkamoj vietoj aki?ti rankut? a vyro pinigin?...Kai gime vaikai-vyras pasake-na, vystyklo tai a? neplausiu... ir nupirko skalbykl?.Kai kilo klausimas, kad man neadomu grindis plauti-nupirko plaunanta dulkio siurbla.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano supratimu, darbu pasiskirstymas visada buvo ir bus.

Kas namu smulkaus remonto darbais uzsiima pas jus (nekalbu apie tuos atvejus, kai pakeli telefono rageli ir issikvieti meistra auksaranki). Kas masinos reikalais uzsiima. Jus gal?

Tam kas cia dabar prades apeliuoti i maisto gamyba tai pareiskiu, jog maisto gaminimo neskirstau. Jei reikia tai reikia (geriausi kulinarai yra vyrai). Tik tiek, kad niekada nesisiulau jo gaminti. Tiesiog nemegstu yra kitu darbu ka galiu nuveikti ir buti naudingas.

 

Retai. Tavo mintis man labai patiko apie seimos islaikyma ir ranku kaisiojima ten kur nelabai reiketu. Tavo vyriokui pasiulyciau laiku is kisenes issitraukti dali pinigu, kad nors kas liktu nuo tavo noru ir jam paciam :rolleyes::rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klizma, o tu moki, pvz pakeisti ma?inos priekina ir u?pakalina stikla? A? moku. Daugyb? karto tai dariau. Nors esu gryna humanitare. Tiesiog kartu su savo tevu ma?inas taisydavau. Man patiko.

Ir tapetus klijuoju, ir da?au, ir dar?a kasu ne blogiau u? vyrus.

O mano vyras, kuris vadovauja statybininkams, nemoka tapeto klijuoti. Juokiausi, kai jo pirmasis tapetas atsiklijavo... Ankseiau jis mieliau darbininkus samdydavo, o tik neseniai pradejo pats viska daryti.

Mane tevas visokio darbo i?moke.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi jokio vyri?ko darbo nemoku,tai lie?uvis neapsiversto vyro papra?yti valgyti padaryti ar kambara i?siurbti.O jei perdege lempute,sugedo slkalbimo ma?ina ar telefonas, ar vaikui prireike naujo bato ar striukes-man reikia tik prane?ti vyrui, ir viskas buna sutvarkoma, tiesa, pirkinio va?iuojam kartu.Kai moteris moka visokius remontus daryti ir ma?inas remontuoti, pareigo pasiskirstymas , ai?ku, skirsis,bet a? geriau padarysiu valgyti, nei tapetus klijuosiu.

Del ranko kai?iojimo kur nereikia-yra nustatytas limitas, kiek galiu paimti ir kam galiu paimti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geiste, as tiesiog neatsistebiu koki saunu teva tu turi. Ir pati kokia esi darbstuole. Beje jei del langu keitimo tai galetume varzybas daryti kas greiciau pakeis langus.

Dar vienas klausimelis tau, labai asmeniskas, jei nenori neatsakinek. Ar kada klausiai savo tevo ar jam patinka tai daryti ka jis dare ir ar tavo seimoje mama nebuvo uzgozusi tevo, nes panasu, kad taip ir buvo. Nepyk, jei tai skaudus ar zeidziantis klausimas.

 

As juk nesakau, kad mes vyrai esame visu galu meistrai. Kartais kai kurie ir su vienu galu nesusitvarko, ka jau kalbeti apie kitus :rolleyes::rolleyes: Yra vyru kurie geraiu daro moteriskus darbus uz moteris ir atvirksciai. Nieko cia baisaus ar gedingo.

 

Dabar dar viena gyvenimo tiesa is literaturos: Trecias Merfio desnis skamba: " kad ir kaip seimoje pasiskirstytumete pareigas, vyrui visada atiteks lengvesnes" :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar dar viena gyvenimo tiesa is literaturos: Trecias Merfio desnis skamba: " kad ir kaip seimoje pasiskirstytumete pareigas, vyrui visada atiteks lengvesnes" :pack2_thumbup[1]:  :pack2_thumbup[1]:

Su ?ituo niekaip nesutinku...moters garbes reikalas sunkiausius darbus ant vyro peeio krauti.O jei nesugeba-pati ?iople.

O vyrai, darantys moteri?kus darbus, man atrodo labai nevyri?ki.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klizma, nori tikek, nori ne, bet ?eimoje, kurioje augau, nebuvo ?eimos galvos. Mano tevai labai gra?iai sugyveno, ko vienas nemokejo ar negalejo, kitas dare. Tevas nebuvo mamos u?go??s. Jis buvo labai geras, ?velnus. Ra?au "buvo", nes jau penkeri metai, kaip nebera. Prie? mirdamas jis labai jaudinosi, kad mamai bus sunku be jo. Kai ji dabar nuveikia koka nors sunko ir nemoteri?ka darba (tarkim, remonta pasidaro), balsu pasako:"Matai, tevai, a? gerai tvarkausi."

Visuomet did?iavausi savo tevais. Ne kiekvienam tenka laime u?augti darnioje ?eimoje.

O kad a? esu darb?tuole, Klizma, tai tu teisus. Nors turiu tris vaikus, bet viska suspeju. Mano namai tviska ?vara ir tvarka, visuomet visi soeiai ir skaniai pamaitinti. Ir darbe man gerai sekasi. Visuomet viska stengiuosi padaryti gerai. Ir nesu u?sidarius namo vi?tele. Gyvenu adomo, aktyvo gyvenima...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Visada kazkaip maniau kad kokioj seimoj uzaugai, matydamas tevu santykius , bendra gyveni, tai panasiai ir antra puse renkesi. pavizdziui mano vyras turi labai daug panasumu su mano teciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.