Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar perkat mokytojams dovanas?

Rekomenduojami pranešimai

Kai turejau auklejama klas?, prie? Kaledas visuomet gaudavau dovano. Labiausiai man patinka did?iulis keraminis dramblys, nuo kurio prasidejo mano dramblio kolekcija.

Kaip manot, ar reikia pirkti mokytojams dovanas? O gal jie to neverti?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurie neverti tiems ir neperkamos.Juk Rugs?jo 1-?j? taip pat ne visos mokytojos gauna po vienodai g?lių - vienos vos apbabina,kitos mojuoja 1,2,3 kardeliais :) Manau tai nieko nekainuojantis TESTAS mokytojų ?vertinimui :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kurie neverti tiems ir neperkamos.Juk Rugs?jo 1-?j? taip pat ne visos mokytojos gauna po vienodai g?lių - vienos vos apbabina,kitos mojuoja 1,2,3 kardeliais :) Manau tai nieko nekainuojantis TESTAS mokytojų ?vertinimui :mirksiukas[1]:

Tai jeigu neturi aukl?jamos klas?s ir rugs?jo 1-?j? negauni g?lių, vadinasi, esi niekam vertas?

 

Mano s?nus baigia ketvirt? klasę. Mokytojai surinkom 500 Lt. Prie?taraujan?ių nebuvo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergaites nezinau kur paklausti ,tai rasau cia gal man padesit,vieno mano vaikiuko bus aukletojos gimtadienis,patarkit ka sinboliskai nupirkti,ar geliu ar ko nors taip,parasykit savo nuomone gal jus kada pirkote pasidalinkite su manim. :bredis:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka kiti teveliai? Niekas nieko nekalba nesiulo? :super::bredis:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nezinau ar kiti teveliai zino kad aukletojos gimtadienis ,siap tai jos siandien bet rytoj tik i darbeli tai ryt ir pasveikinsim :bredis:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nuo visos klases dovana dovanoti, tai manyciau, kad tada reiketu kazko daugiau nei vien geliu, bet jeigu tik tavo vaikiukas nori padovanoti dovanele, tai pakanka pilnuoi grazi geliu puokste :bredis:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jei nuo visos klases dovana dovanoti, tai manyciau, kad tada reiketu kazko daugiau nei vien geliu, bet jeigu tik tavo vaikiukas nori padovanoti dovanele, tai pakanka pilnuoi grazi geliu puokste :)

aciu OKSANA85 uz patarima taip jauciu ir padarysiu :susigedes:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neila, jei tik nuo saves galima ir maza suvenira ir geliu :susigedes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes dovanodavo mokytojams dovanų. kai kuriems su didesniu malonumu :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad visdelto geles pati geriausia dovana, nemegstu kai mokiniai suvenyrus ar daiktus dovanotu, pati geriausia dovana geles ir sypsenos :flowers:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkam ir mokytojai, ir auklėtojom daržely. Ir poati gaunu...


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.