Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Psichologai

Rekomenduojami pranešimai

Ar kada nors teko lankytis pas psichologa?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su sunum teko lankytis pas dvi psichologes. Pirmoji nieko nepadejo, antroji- ?iek tiek. Ji dirba privaeiai. Daug pinigo suplojau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ved?iau dukra pas psichologa del bendravimo su vienmeeiais sunkumo. Ka jos ten veike u?sidariusios man taip ir liko masle, bet pokyeio nepastebejau. Dukra tik piktinosi laiko gai?inimu ir teko per jega tempti, kol po dviejo meto abiems baigesi kantrybe. Rezultatai? Nematau....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man tai neteko..bet sunu vedziau..na lankesi bet rezultatu nepastebejau, arba nemokejau pastebeti, kol pati nepriskaiciusi literaturos nepradejau eksperementuoti..tada rodos kazkas ir geriau...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tiesa pasakius man teko ilgokai lankytis pas psichologus nes pati nesugebejau issikapstyt is pogimdymines depresijos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Tiesa pasakius man teko ilgokai lankytis pas psichologus nes pati nesugebejau issikapstyt is pogimdymines depresijos.

Jeugu nenori gali a mano klausima ne atsakyti :boredom:

A? neturiu vaikueio, tad labai adomu, kas tai per depresija? Ka tuo metu jauti? Ka galvoji?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nori trenkti vaika a siena, o pati i??okti pro langa... Bloga, silpna, nieko nesinori, juodos mintys...

Gerai, kai tik psichologo u?tenka... Man teko ilgai vaistus vartoti...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Nori trenkti vaika a siena, o pati i??okti pro langa... Bloga, silpna, nieko nesinori, juodos mintys...

Gerai, kai tik psichologo u?tenka... Man teko ilgai vaistus vartoti...

Man taip pat teko antidepresantus gerti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man ir neteko, ir pritariu simple girl kad nie ko blogo nematau kas lankosi ,dar nezinia gal teks kada apsilankyti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as taip pat niekada nesilankiau pas psixologa.net nezinau kodel!!!!neskaitau kad lankimasis pas sios srities specialysta yra kazkokios ligos pradzia,kaip kad dauguma taip mano.pati svajojau ir iki siol svajoju tapti pasixologe,bet teko pasirinkti kitos srities specialybe. :doh bet visvien domiuosi ir stengiuosi padeti zmonems,artimiesems kiek tik galiu!!!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.