Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Psichologai

Rekomenduojami pranešimai

Ar kada nors teko lankytis pas psichologa?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko, gal kokiu 15 metu kai buvau :tongue:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su sunum teko lankytis pas dvi psichologes. Pirmoji nieko nepadejo, antroji- ?iek tiek. Ji dirba privaeiai. Daug pinigo suplojau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ved?iau dukra pas psichologa del bendravimo su vienmeeiais sunkumo. Ka jos ten veike u?sidariusios man taip ir liko masle, bet pokyeio nepastebejau. Dukra tik piktinosi laiko gai?inimu ir teko per jega tempti, kol po dviejo meto abiems baigesi kantrybe. Rezultatai? Nematau....


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai neteko..bet sunu vedziau..na lankesi bet rezultatu nepastebejau, arba nemokejau pastebeti, kol pati nepriskaiciusi literaturos nepradejau eksperementuoti..tada rodos kazkas ir geriau...


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa pasakius man teko ilgokai lankytis pas psichologus nes pati nesugebejau issikapstyt is pogimdymines depresijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tiesa pasakius man teko ilgokai lankytis pas psichologus nes pati nesugebejau issikapstyt is pogimdymines depresijos.

 

Jeugu nenori gali a mano klausima ne atsakyti :boredom:

A? neturiu vaikueio, tad labai adomu, kas tai per depresija? Ka tuo metu jauti? Ka galvoji?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori trenkti vaika a siena, o pati i??okti pro langa... Bloga, silpna, nieko nesinori, juodos mintys...

Gerai, kai tik psichologo u?tenka... Man teko ilgai vaistus vartoti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nori trenkti vaika a siena, o pati i??okti pro langa... Bloga, silpna, nieko nesinori, juodos mintys...

Gerai, kai tik psichologo u?tenka... Man teko ilgai vaistus vartoti...

 

Man taip pat teko antidepresantus gerti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada neteko lankytis,bet nematau nieko blogo tame

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir neteko, ir pritariu simple girl kad nie ko blogo nematau kas lankosi ,dar nezinia gal teks kada apsilankyti.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat niekada nesilankiau pas psixologa.net nezinau kodel!!!!neskaitau kad lankimasis pas sios srities specialysta yra kazkokios ligos pradzia,kaip kad dauguma taip mano.pati svajojau ir iki siol svajoju tapti pasixologe,bet teko pasirinkti kitos srities specialybe. :doh bet visvien domiuosi ir stengiuosi padeti zmonems,artimiesems kiek tik galiu!!!!


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.