Pereiti prie turinio
salama

Mamyte,is kur as atsiradau?

Rekomenduojami pranešimai

Kai jusu vaikas paklaus/paklause kaip reaguosite/reagavote ir mazdaug kada vaikai tuo susidomi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dukra susidomejo,kai buvo ma?daug 4 ar penkio.Kaip sunku buvo a jos klausimus atsakinet,tai ?od?iais nenusakoma-kad tik nepasakyt per daug,bet tuo paeiu nieko nemeluot,ir dar kad buto visi?kai patenkintas vaiko smalsumas ir a? jos akyse nepraraseiau pasitikejimo.Ir adomiausias momentas buvo,kai supratau pokalbio gale,kad ne paeio vaiko atsiradimas a ?a pasaula jai adomu,o tai,ar a? negalvoju asitaisyti kada nors ateityje treeio vaiko-mat jai brolis jau pakankamai atsibodo ir jis visai nieko prie? tureti jaunesn? sesut?.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo sunums visuomet atsakinejau a jo klausimus. Kartais buvo sunku, ypae, kai jie, budami ma?daug penkiameeiai, move man kelnes, pra?ydami parodyti, ka turiu...Todel kad tetis pastoviai po buta vaik?to nuogas, o a?- niekada...Dabar turim viena moteryt?, kuri kasdien nuoga vaik?eioja, bet nesveiko smalsumo brolio akyse nepastebejau. U?tat sesutei visuomet rupi pastoveti ?alia brolio tualete ir pa?iureti, ka jie stovedami daro...Nedraud?iu. Padovanojau ja lel?- berniuka su pimpaliuku, kuris siusioja.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tetis tai nekuklus visi?kai.Mani?kis tai bent rank?luo?eiu klubus apsivynioja.Kai vaiko namie nebuna,tada tik d?iuvineja po buta nuogas.O vaikai tokio dalyko kaip gedos jausmas visai neturi-kai vienas maudos,kitas eina su besimaudaneiu paplepeti,kad anam liudna nebuto.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano namai da?nai primena nudisto plia?a... A? vienintele niekada nuoga nevaik?tau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man ka?kada buvo kil?s klausimas-ar tai,kad suaug? persirengineja nesivar?ydami vaiko-ar tai vaiko netraumuoja.Nuoga sakysim a? niekada nevaik?tau namie,bet kai persirengineju,tai vonioj slepiuos tik tokiu atveju,jei pas vaikus sveeiuosjasi jo draugai,ar ?iaip namie yra pa?alinio ?monio.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? manau, kad traumuoja, todel vyra vis baru, bet jis man?s neklauso.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.