Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Parama daugiavaik?ms šeimoms

Rekomenduojami pranešimai

Jei pasiimi globoti vaika i? globos namo, moka 500 Lt per menesa. Jei augini savo vaikiuko pulka- 50 Lt per menesa. Ar jums neatrodo, kad tai nelygybe?

Vis prisimenu ?eima (ne asocialia), gyvenaneia netoli man?s. Kiek turi u?dirbti vyras, kad i?maitinto 13-a vaiko? Turbut ne ma?iau 10000 Lt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip gal ir atrodytu truputi neteisinga, bet reiktu pagalvot ir tai kad savi vaikai paprastai turi tevus, stoga virs galvos, apgaubti meiles, prieziuros (bent jau dauguma).

man tik idomiau yra tai, is kur valstybe gauna tu pinigu, juk globojamu vaiku isties nemazai, o kai kiekvienai skiriama po 500lt... :rolleyes:

pripazinkim, gan nemazai kaip i menesi... :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

taip cia tai tikrai nelygybe-kai kurioms seimoms todel ir buna sunku islaikyti vaikuti,nes valstybe tuo nesirupina-50lt per men-ka uz juos galima nupirkti vaikui-nieko-net pavalgyti neuzteks, o ka jau kalbeti apie kazkoki daikta skirta vaikui...

daugiavaikems seimoms,kurios turi virs 5-10vaiku reikia ne finansines paramos,o kastruoti juos,kam gimdyti vaika kai negalesi jam nieko duoti-tuo labiau kai ju yra daug.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Jei pasiimi globoti vaika i? globos namo, moka 500 Lt per menesa. Jei augini savo vaikiuko pulka- 50 Lt per menesa. Ar jums neatrodo, kad tai nelygybe?

Vis prisimenu ?eima (ne asocialia), gyvenaneia netoli man?s. Kiek turi u?dirbti vyras, kad i?maitinto 13-a vaiko? Turbut ne ma?iau 10000 Lt.

Man tai butu juokinga,jei nebutu liudna...Taip iseina ivaikintam vaikui reikia daugiau,nei paprastam,todel jam skiria 500 lt? Ar tie pinigai-kompensacija,kad neturi tevu?

daugiavaikems seimoms,kurios turi virs 5-10vaiku reikia ne finansines paramos,o kastruoti juos,kam gimdyti vaika kai negalesi jam nieko duoti-tuo labiau kai ju yra daug.

Na buna daugiavaikiu seimu,kurios rupinasi,paskutini kasni vaikui atiduoda...Bet yra degradavusiu alkoholiku daugiavaikiu seimu...Va ten tai tikrai reiketu "nemokamos kastracijos"...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Na buna daugiavaikiu seimu,kurios rupinasi,paskutini kasni vaikui atiduoda...Bet yra degradavusiu alkoholiku daugiavaikiu seimu...Va ten tai tikrai reiketu "nemokamos kastracijos"...

Va čia sutinku 100 proc.

Ir dar manau, kad tokioms tvarkingoms, bet skurdžiai gyvenančioms (nebūtinai daugiavaikėms, tai gali būti tiesiog vieniša mama su vaiku) šeimoms materialinė ar daiktinė parama labiau reikalinga, nei kad globos namuose gyvenantiems vaikučiams.

Pagalvojau artėja šventės, gal galėtumėm surasti savo spintoje kokių atliekamų geros kokybės žieminių vaikiškų ar suaugusių rūbelių ir susižinoti apie tokias šeimas savo apylinkėse, ir kažkam iš jų nuvežti. Kažkada turėjau minčių, kad reikia į caritą atiduoti, bet pati dar iš savo vaikystės pamenu, kai tik caritas gaudavo rūbelių siuntą, tai pirmiausiai pačius geriausius išsistvarstydavo jo darbuotojos :( . Jei pačiai ar jos vaikui netinka, nešdavo sesers vaikams, ir tt, ir tik kas atlikdavo, jau visokie skudurai, būdavo prieinami vargingoms šeimoms.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip daugiavaikė mama, kas mėnesį gaunu 292.50 Lt pašalpos. Pakėlė, nes anksčiau buvo 150 Lt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kaip daugiavaikė mama, kas mėnesį gaunu 292.50 Lt pašalpos. Pakėlė, nes anksčiau buvo 150 Lt.

Turbūt elgetaujantys per savaitę žymiai daugiau pinigų susirenka... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Turbūt elgetaujantys per savaitę žymiai daugiau pinigų susirenka... :rolleyes:

Nesiskundžiu. Niekas man neliepė trijų vaikų turėti- pati pasirinkau ir man jokių išmaldų nereikia. Jaučiu, vėl teks seniūnijoje pasiimti kalėdinį dovanų paketą, kuriame patys pigiausi ir prasčiausi maisto produktai (niekada tokių neperku). Jau radau, kam jį šįkart atiduoti- yra žmonių, kuriems labiau reikia...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Bet yra degradavusiu alkoholiku daugiavaikiu seimu...

pasakojoa dalinantys labdaras, kad tokios seimos net nesivargina ieskoti darbo ar gyventi geriau,rubu gauna kiekviena menesi, pavalgyti taip pat.. sako rubu jie net neplauna, nunesiojo, issipurvino ir ismete lauk...

o ir kam vargintis, juk kita menesi gaus nauju... ziauru

na o del 50lt, greitai ir tu galim nebegauti, jei pasirodys, kad musu seimai pinigu pragyvenimui pakanka...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o aš žinokit neremiu nieko

jei ateitų pas mane žmogus ir sakytų neturiu ką valgyti, aš nepagalilėąiau nei 50lt tkrai nueičiau nupirkčiau ko nors, bet tik su ta sąlygą jei aš matyčiau kad žmogus yra tvarkingas ir neturi už ką

o jau tiems alkoholikasms tai ne, jiems padėti - pas mane piniginė tuščia

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Musu miesteli gyvena viena seima teveliai daznai vazineja i uzsieni uzdarbiauti o vaikutis auga pas mociute tai mociute kazkaip susitvarke mociutes globa ir dabar gauna uz anukele pinigelius o ir teveliai mergytes neapleido gi mergaites apiperka nuo galvos iki koju vaiksto rubeliais madingiausiais dviratukas dabar nupirktas super .Na ant tokiu zmoniu abidna darosi kad sakytum neturi is ko o dabar turi ir dar vis reikia o kitos seimos augina ziuri gala su galu vos suduria .Cia manau reiktu tuos istatimus pakoreguot ir tikrint tokias seimynas :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.