Pereiti prie turinio
kicule

Ar davė ko nors naudingo forumas?

Rekomenduojami pranešimai

As irgi taip paciai galvoju, Kryste, ir mane neramina..Bet kartais atrodo, kad virtualioje erdveje sutinki daugiau nuosirdesniu zmoniu, nei realiame gyvenime, kartais cia randi didesne paguoda, nei galbut rastum draugu tarpe..Aisku, dabar daug kas papriestaraus mano zodziams, sakydami, kad virtualioje erdveje daugiau apsimeteliu, galbut tai ir tiesa..Bet bent jau siame forume yra super zmoniu, kurie ir realiame gyvenime galetu buti puikiais draugais :) :) :singer:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, aš realiame gyvenime bendrauju su daugybe puikių žmonių... O susibarti sugebu tik forumuose...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet bent jau siame forume yra super zmoniu, kurie ir realiame gyvenime galetu buti puikiais draugais :) :) :singer:

 

tai as manau kad sie zmones su kuriais tu cia bendrauji jau ir tapo dalele tavo gyvenimo :D

 

Geiste, ne visiems patinka, kai viskas sakoma tiesiai sviesiai i akis, ko gero taip atvirai i akis kartais ir neisdrystum pasakyti, o virtualioj erdvej juk visia paprasta, galbut todel ir taip atsitinka, kas susibari


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kažką sakai žiūrėdamas į žmogų, tai, ką sakai, pateiki su tam tikra intonacija. O čia jos nėra, todėl labai greitai kitas gali užsiplieksti, nors tam nėra jokio pagrindo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tiesu, tai dar toks dalykas yra, kad pasakei ir zmogus gal nenugirdo, ar neuzfiksavo, o cia sudetingiau, gali viska perskaityt kelis kartus ir vis kitaip suprasti, ka norejai pasakyt


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, Geiste, mano pačio požiūris į tave smarkiai pasikeitė susipažinus realiai, visai kitaip aš žiūriu į tavo aštrius postus ir t.t. visai tu esi kitokia :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As irgi taip paciai galvoju, Kryste, ir mane neramina..Bet kartais atrodo, kad virtualioje erdveje sutinki daugiau nuosirdesniu zmoniu, nei realiame gyvenime, kartais cia randi didesne paguoda, nei galbut rastum draugu tarpe..Bet bent jau siame forume yra super zmoniu, kurie ir realiame gyvenime galetu buti puikiais draugais :flowers::dance2::xsaule:

 

su siais zodziais visiskai sutinku ;)

 

Geiste teisingai sakai, realybeje sakai zmogui su tam tikra intonacija, nuotaika, o cia rasai ir tos intonacijos cia nera, ir kiekvienas perskaites ta pati zodi ar sakini supranta savaip

 

ir isvis nera cia ko pyktis, juk susirinkom graziai ir siltai pabendrauti, pasidalinti savo patirtimi, ziniomis, padrasinti viena kita ir del daugelio kitu dalyku :super:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors aš Geistės ir napžįstu natūroj, bet man patinka jos pasisakymai :flowers: aš ją gerbiu už tai kad ji turi savo nuomonę ir kad ją išsako garsiai ;)

o dėl to kad mane kažkas pakritikuoja :dance2: žinoma jei protingai, aš nepykstu, stengiuosi pagalvoti kodėl gavau saują kritikos :xsaule:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Beje, Geiste, mano pačio požiūris į tave smarkiai pasikeitė susipažinus realiai, visai kitaip aš žiūriu į tavo aštrius postus ir t.t. visai tu esi kitokia ;)

 

Man taip pasako visi, su kuriais susipažįstu gyvai...

Esu ramaus būdo ir visiškai nepikta.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as daznai issakau savo nuomone.. bet ne todel kad noriu kazka irodyti ar pakeisti kazkieno jau issakyta... tiesiog norisi suzinoti ivairiu poziuriu tuo paciu klausimu... labiau patinka dalyvauti diskusijose nei kazkam kazka irodinet...


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai kažką sakai žiūrėdamas į žmogų, tai, ką sakai, pateiki su tam tikra intonacija. O čia jos nėra, todėl labai greitai kitas gali užsiplieksti, nors tam nėra jokio pagrindo...

Todėl ,kad nėra girdimas tonas,o kitas skaitantysis viską perskaito pagal savo turimą nuotaiką,nusiteikimą ir priima gautą info ,kaip jam patogiau.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.