Pereiti prie turinio
uogyte

veido kremas

Rekomenduojami pranešimai

koki veidui krema naudojate, koks jums geriausiai tinka? :clap2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Man su kremais tai problemos, del to labi jau ilga laika naduoju paprasta NIVEA.

Mano oda labai sausa del to parinkt krema didele problema, ko as tiktai nebandziau :doh

Nesenai kosmetologe dave pabandyt pabandyt 2 meginukus kremo Germaine- capuccini kremo kaina 9 vieno 90 lt., kito 60 lt.,0 tai ir tie nepasakyciau kad tiko, ano uz 60 lt., uzteko viena karta pasitept ir daugiau nebenorejau :doh Del to geriause man NIVEA :clap2:

xxxsubbrandintro_6_0_com_creme.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir naudoju paprasta Nivea krema ir man jis normaliai, bet turejau ir avon augalini irgi visai nieko :clap2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Karta buvau gavus meginukus (AVON , nepamenu kaip vadinasi kremas, bet kazkoks is nauju, dieninis ir naktinis) tai gal-gal kazkiek dienis ir tiko, bet naktinis :clap2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AVON turejau ir as naktini toki tamsiai melynas stiklinis indelis, bet cia biski anksciau gavosi man ten su nuolaida ji nusipirkti, tai visai patiko daugiau kazkaip eksperimentuoti nenoriu nes gaunasi , kad pinigus tik ismeti jei netinka, tai apsistojau prie NIVEA SOFT ar koks jis ten :clap2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Paskutiniu metu naudoju fimos ''Faberlic" gaminius ir kol kas esu patenkinta , nes esu alergiska, oda jautri :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veidui nenaudoju jokio kremo. Nebent rankas kartais kremu pasitepu.Ka?kada mano oda buvo labai riebi. Turejau tada bedos. Bet po kiekvieno gimdymo oda sausejo, ir dabar neturiu jokio rupeseio. Teisyb? pasakius, nelabai suprantu, kam tie kremai reikalingi. Kai oda sausa- taip, reikalingi. Bet gal tada geriau buto sviestu pasitepti ar aliejum. Mano aukle dukrai veida da?nai aliejum patepa. Ir manau, kad ji teisi.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaubas aliejumi, fui pojutis ne koks butu jauciu, tai gal tada dar burokelius pradekim vietoj ruzo naudot, o vietoj higieniniu paketu marle...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau naudodavau Nivea firmos kremus. Nesenai pabandziau Faberlic firmos ir jie man patiko :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paskutiniu metu naudoju  fimos ''Faberlic" gaminius ir kol kas esu patenkinta , nes esu alergiska, oda jautri  :doh

Ka esi naudojusi is tos firmos, parekomenduok :wink: As nesenai susigundziau ju firma, tai dar nedaug ka tesu bandziusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano veido oda labia jautri ir sausa, esu band?iusi visokio firmo kremus, net vaistus (odos dartaras buvo i?ra??s). Nusiperku atrodo oj kaip tinka, o apusejus de?ut? pradeda oda nervuotis: per?ti, traukia ir t.t., tada pora dieno nieko netepu ir vel perku nauja. Dabar naudoju BEAUTY FORMULAS moisture cream - droge pirkau u? ~ 5Lt, tai jau baigineju tubel? (100ml) ir lyg dar nieko... esu pastebejusi, kad pigus kremai mano veidui labiau patinka, ten turbut ma?iau visokio brudo prideta. Buvau nusipirkus krema u? 50Lt ~75ml (sausai jautriai, linkusiai alergizuoti odai, drekina, saugo ir t.t), tai po treeio patepimo eme oda grau?t lyg rug?ties bueiau u?sipylus, paraudo, i?bere-staigiai nuploviau, bet visa diena kaip burokelis vaik?eiojau.

o gal per pigus buvo, o kiek jus i?leid?iat pinigelio kremui?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai toki naudoju, man jis super koks geras ir nebrangus, berods 5.99 lt cae96f1b116b24132f5633cfb027d51d.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.