Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Kaip sutikau Naujus metus...

Rekomenduojami pranešimai

"A? sutikau Naujus metus

Nenusivilk?s palto,

Kai lijo Anglijoj lietus

Ir buvo baisiai ?alta..."

 

Tai posmas i? ka?kada buvusios populiarios Algirdo Kau?pedo dainos.

 

Tema pradesim sausio 1-aja... :clap: :pack2_thumbup[1]: :clap:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? Naujus metus sutikau xforume. Kai xforumo laikrodis 'i?mu?e' 12 visiems xforumieeiams su kuriais bendrauju, kurie man svarbus kai ko palinkejau (kiekvienam po ?oda), i?geriau ?ampano, ir i?lekiau ?iuret feververko :grin:

?inodama, kad sutiksiu Naujus metus viena i?prad?io truputa liudejau, bet visai nesigailiu, kad likau namie :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? Naujuosius sutikau lauke, ?audant fejerverkams. Reginys buvo puikus. Gra?us pirmiausia pri?okau prie kompo ir pasveikinau xforuma, tik po to ejau gerti ?ampano...

Taigi mudvi su Eitvyde nusipelnom bent jau po medala u? i?tikimyb? forumui :bigsm: :bigsm: :bigsm:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kaip ir minejau naujus metus sutikau su draugu :friends:

ir jo draugais :grin:

tik lasiuka gaila ka truputi padauginau :doh

bet viskas praejo :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS naujus metus bueiau sutikes ramei su savo mamka ir jos daruge. Taeiau ismusus 12 h. isjom pasiziureti fejervarku ir sutikom kaimynus. Vatada ir prasidejo. Sori gal nerislei nes dar vis bloga ir tik alus gelbeja. :pack2_thumbup[1]:

 

 

 

 

 

Linksmu visiems

 

 

 

P.S. As irgi buvau forume per naujus tik nieko nerasiau nes nesugebejau :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
P.S.  As irgi buvau forume per naujus tik nieko nerasiau nes nesugebejau :bigsmile:

svarbu prisijungt sugebejai :laugh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes buvom pasiruose Naujus sutikti tryse,seimynele.Bet paskutine minute sugalvojo mus draugai aplankyti.Tad labai linksmai nustebejom fejerverkus,pasidalinom sampana,numosavom 2005-iems metams ir priemem 2006-uosius. :pack2_thumbup[1]:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ?iuos metus gan santuriai sutikau. Bet turbut ir geriau, nes taip astrologai patare. O santuriai del to kad ne klube ar bare kokiam, ne savo draugo ratela. Bet su savo mylima ?eima :wub Atsimenu budama paaugle taip noredavau i?trukti i? namo najojo meto ?ventimui, o dabar ka?kaip labai malonu buvo drauge su mama ir visais kitais.

Ir dar negeriau alkocholio visai, tik ?ampano paragavau, nes gry?au namo miegot, su ma?ina :bigsmile:

 

Papildyta:

Ir per lietuvos naujus metus a? ir buvau forume.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As ruosiausi sutikti labai ramiai,bet nevisai gavosi... bet esu labai patenkinta, nes naujus sutikau tikrai linksmai ir labai malonioj kompanijoj :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai labai linksmai su avairiausiom atrakcijom iki 7 val. ryto , kita diena nuo pieto vel prat?simas :pack2_thumbup[1]: tik dabar - ?iandien atsigaunu po dviejo dieno balio , nuo ?okimo kojas skauda , o alkoholis ir man nelindo ?iais metais , bet linksmumas ir energija i? man?s liejosi , taip u?kreeiau visa kompanija . Smagu su malonia kompanija :clap:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakare tradici?kai su sese nukeliavom a koncerta-dvasingumo pasisemti.Paskui ejom apsipirkti,nes diena eiles ?iaurios buvo.O tada lengva vakariene ir dar MB a foruma leido alast...tai mes eia su Eitvyde beplepedamos jo ir sulaukem.?iemet per LNK neblogas ?iburelis buvo,pirma karta per pakutinius penkis metus pa?iurejau,ankseiau u?tekdavo pa?iureti 10 min.ir i?jungdavau kaip ne?iurima.Dvylikta vaikai su vyru i?leke laukan fejerverko sprogdinti,o a? juos pro langa stebejau.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisimenu kad a pirta ejau, o paskui jau nelabai...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.