Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar valgo mėsą?

Rekomenduojami pranešimai

Ar valgo jūsų vaikai mėsą?

Maniškiai retkarčiais valgo kotletus, o dažniausiai mėsą randa ant picos, kebabuose, hamburgeriuose... Patys nusiperka. Dabar gi vaikai turtingi...

Nežinau, ką ir daryti, nes mano visiems vaikams pastoviai būna mažakraujystė.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nors įsiūlyti granatų ir burokėlių sulčių. Čia dėl mažakraujystės.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargau aš su savo mažėliu , mėsos nevalgė visiškai iki 3 metų ir pastoviai kraujo nusėdimai , gėrėm geležies preparatus hemoglobino atstatymui . Paskui savaime pradėjo valgyt mėsą ir pirmas patiekalas buvo šašlykai , patiko matyt ir dabar jau valgo


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar valgo jūsų vaikai mėsą?

Maniškiai retkarčiais valgo kotletus, o dažniausiai mėsą randa ant picos, kebabuose, hamburgeriuose... Patys nusiperka. Dabar gi vaikai turtingi...

Nežinau, ką ir daryti, nes mano visiems vaikams pastoviai būna mažakraujystė.

na net neisivaizduoju, jei tarkim kotletai kepti isvolioti manuose, patiekiami su bulvytem, ar bulviu kose raugintais agurkeliais, nu pasaka, kaip jie gali sitokio skanesto nevalgyti, neisivaizduoju :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano(1m.9men)nevalgo jokiu desreliu.Issiviepia ir isspjauna.Jam jos atrodo"slidzios".Nebent kotleta paknaboja.Bet irgi nelabai.Zuvies irgi nevalgo.Pamises tik del zuvies pirsteliu.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano(1m.9men)nevalgo jokiu desreliu.Issiviepia ir isspjauna.Jam jos atrodo"slidzios".Nebent kotleta paknaboja.Bet irgi nelabai.Zuvies irgi nevalgo.Pamises tik del zuvies pirsteliu.

 

Dešrelių dabar nerekomenduoja duoti iki 3 metų.Neduokit,juk ten sintetika.Geriau jau to kokleto tegu paknaibo.Cepelinu iš virtų bulvių padarykit,gal tuos valgys.Vištos kulšį išvirkit,įdėkit truputį druskytės,pipiriuko,paskui grietinukės.Bus ir sriubytė kartu(na,sultinukas) ir mėsa.Pirštus apsilaižys. :rolleyes:

 

Papildyta:

Mėsos vaikam būtinai reikia duoti.Nes joje ne tik geležies,bet dar kažko yra,kažkokio baltymo,kad vaikas normaliai augtų.Maniškis šveičia nuo 6 mėnesių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dukrai 4,5 metai, bet ji gal nuo 2 metukų valgė pieniškas klaipėdos dešreles, nebuvo jokių problemų, be to neperku pigių, nes jos dažnai veliasi burnoje, ir tikrai šlykčios. mžylis jam jau 8 mėn, valgo veršiena arba jautiena, aš ją išverdu sumalu ir su košytėm maitinu :rolleyes:


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:schmoll: mano pirmas vaikiukas labai prastai valge iki metuku ,mum taip pat buvo problemu su kraujuku ir su svorio augimu,dabar jau jam 4m valgo kaip suauges virukas ir kartais net nespeji gaminti tik atrodo pavalge ir vel praso,o kitam dar tik puse metuku bet tikras besotukas su juo problemu neturiu nei su svoriu nei su kraujuku tik aisku nezinia kaip bus toliau... :schmoll:

ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manoji tik dabar galima sakyt pradeda po biski mesa ragaut...

Pries tai isvis neisiulysi,nebent kokia desrele...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o maniskiui geriau nebuna saldainiu, sokoladu, bet mesa jam viskas, tikras mesos megejas. :pana3:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o maniskiui geriau nebuna saldainiu, sokoladu, bet mesa jam viskas, tikras mesos megejas. :pana3:

Ot saunuolis,tikras vyras :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manoji siknute,tai labai jau sunkiai valgo mesa,tai jau verdu sriubas ir metu gabala mesos,kad butu nuoviras,kad bent siek tiek gautu mesos....dar verdu koldunus,labai gerai isverdu ir padarau padaza kaip jinai megsta,tada siek tiek suvalgo,bet ir tai per prievarta....is koldunu gauna siek tiek mesos.na va tokiais budais ir stengiames ragauti mesytes.vyras kai as dirbu ja lepina cysburgeriais,burgeriais,o jie numusa apetita....ir neskaitau,kad tose chemikaluose yra mesos.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.