Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Saldumynai

Rekomenduojami pranešimai

A?, turbut, esu bloga mama- mano vaikai saldumynus kem?a pilna burna.

Ka manot?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet juk tai labai kenkia :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A?, turbut, esu bloga mama- mano vaikai saldumynus kem?a pilna burna.

Ka manot?

 

 

 

Na,jei normaliai valgo dar ir kitoki maista,ju neberia,nebyra siaubingai dantys ir nera kt.bedu,tai kodel gi nekimsti. :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bet juk tai labai kenkia  :)

Taip, gyvenime yra daugybe dalyko, kurie kenkia. Tarkim, ne laiptais lipam a ?e?ta auk?ta, o liftu keliames. Visuomet renkames tai, kas mums patogiau. A?, pavyzd?iui, siaubingai megstu saldumynus. Dabar ?auk?tais tepu ant bandelio ?okoladina krema. Kaip man u?drausti vaikams daryti tai, kam a? pati negaliu atsispirti? Ai?ku, jie negauna saldumyno vietoj pusryeio ar pieto, o tik po to, kai pavalgo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikams a? riboju saldumyno kieka,o prie? valga juos valgo,po valgio ar vietoj valgio-?ito nereguliuoju.mane tai sveeiuose labai knisa,kai vaikui nune?i koka saldumyna,ateiki vaikui,o mamyte pradeda vaikui ai?kinti,kad va kai pavalgysi sriubytes,tada galesi valgyti saldaina...vaikas a a?ras,ir taip i?eina,kad a?aro kaltinke esu a?...o ta sriuba -ne valgis,o bausme ka?kokia.A? su savo sunum esu eksperimentavus (jam buvo apie tris metukus)-u?kniso zirzimais-duok saldaina,tai a? jam atidaviau saldainius,kiek buvo,ir nesiuliau jokio kito maisto.kai po poros valando jis prane?e,kad sladainiai jau atsibodo,ir kad apileoiau jam sriubytes,buvau ?okiruota.Labiau tikejaus,kad jis persivalgys ir jam kura laika bus bloga nuo saldumyno.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vaikai net per Kaledas saldumyno neatsivalgo... :doh


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vaikams a? riboju saldumyno kieka,o prie? valga juos valgo,po valgio ar vietoj valgio-?ito nereguliuoju.mane tai sveeiuose labai knisa,kai vaikui nune?i koka saldumyna,ateiki vaikui,o mamyte pradeda vaikui ai?kinti,kad va kai pavalgysi sriubytes,tada galesi valgyti saldaina...vaikas a a?ras,ir taip i?eina,kad a?aro kaltinke esu a?...o ta sriuba -ne valgis,o bausme ka?kokia.A? su savo sunum esu eksperimentavus (jam buvo apie tris metukus)-u?kniso zirzimais-duok saldaina,tai a? jam atidaviau saldainius,kiek buvo,ir nesiuliau jokio kito maisto.kai po poros valando jis prane?e,kad sladainiai jau atsibodo,ir kad apileoiau jam sriubytes,buvau ?okiruota.Labiau tikejaus,kad jis persivalgys ir jam kura laika bus bloga nuo saldumyno.

na man labai patiko tavo atliktas eksperimentas reiks ir man kada taip isbandyt kada vaikiukai nevalgys... :pack2_thumbup[1]:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi labai didele saldumynu megeja :) po kiekvieno valgio butinai turiu uzvalgyti kokio deserto, ar siaip kazka saldaus..Tad panasiai ir su dukrele elgiuosi, bet maniskis jau paskutiniu metu man vis sako, kad tai blogas iprotis vaikui :D Nors paskutiniu metu dukra nelabai valgo, tad zino, jei nevalgys normalaus maisto, negaus saldumynu..Anksciau tuo kartais skatindavau pavalgyti, bet paskutiniu metu jau net ir tas skatinimas nebeveikia :) O man taip pat nepatinka, kai sveciai ateje vaikui is karto siulo saldumynus :huh: Paskui vaikas ir tikisi is visu gauti saldumynu :geda: Pvz. mes kiek kartu nuvaziuojam aplankyti dukreles mociutes ir tetu, jo visos is karto kisa ledus ar siaip saldainius..Tad manoji jau dabar ismoko net kaip graziai isvilioti tuos saldainius is tetu..Savo nekaltom akytem pamirksi, o tos ir ''susileidzia'' :doh::sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manoji ir megsta saldumynus,bet as jai riboju juos....buna kad visai visa savaite negauna ne vieno sokoladuko ar saldainiuko,visa menesi negavo cipsu....organizmas siek tiek apsivale nuo chemikalu :victory: as tai siaip nesu saldumynu megeja....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia turbut visu vaikuciai miegsta saldumynus :rolleyes:

Manoji ir neatisako niekad :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano ir megsta ,bet duodu tik su saiku :rolleyes:


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tai taip pat galetu valgyti ir valgyti :rolleyes: kartais tiek prisikisa kad as jai sakau, ar zandukai tau neplis nuo ju :victory: Aisku, visu pirma tai liepiu ir graziai susitariam, kad pirma pavalgys normalaus maisto, sriubytes, o tada tik saldainiai :mirksiukas:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.