Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Mandagumas

Rekomenduojami pranešimai

Ar mokote savo vaikus mandagumo?

 

Nesigiriu, bet pastebejau, kad mano vaikai mandagesni nei a? buvau. Mano dukra de?imtis karto per diena pasako aeiu ar atsipra?au.

Mano auklejimo metodas paprastas- stengiuosi su savo vaikais buti mandagi, o jie "be?d?ioniauja".


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del bezd?ioniavimo-labai teisingas pastebejimas.Man mama labai da?nai mego kartoti,kad a? turiu buti mandagi,o a? labai ilgai niekaip negalejau suprasti,ka tai rei?ke.Kai su savo vos pradejusiais vaik?eioti vaikais bendraudama pastoviai vartojau visokius -pra?au,atsipra?au,aeiu,ji man yra sakius,kad man ne visi namie-tokio am?iaus vaikai tipo nieko nesupranta.Rezultate-vaikai paaug? tokio frazio,kad turi buti mandagus ,net negirdejo,bet savo kalba automati?kai tapo mandagus,ir net juojingai kartai atrodydavo,kai be?aisdani jei vienas kita netyeia u?gaudavo-paglostydavo,atsipra?ydavo.

O kas lieeia aplinkinius ?mones-va eia yra sudetingiau.I? vienos puses-vaikams prisakyta,kad su nepa?astamai ?monem negalima niekur eiti,negalima i? jo nieko imti,niekas negali prie jo prisiliest.Ir kai nepa?astamas sakysim,pavai?ina saldainiu,nors tai yra sakysim mano pa?astama,bet vaikai jos nepa?asta-tai kartais tekdavo raudonuot ir atsipra?inetmir klausytis ai?kinimo,kad mano vaikai laukiniai ka?kokie.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad tikrai reikia mokyti vaikus nuo mazens, man tai taip grazu, kai koks maziulis gauna saldaini ir sako aciu dar nemokedamas normaliai tarti..o ir veliau gyvenime daug lengviau, kai esi mandagus kitiems zmonems..tai visuomet atsiperka :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau, kad tikrai reikia mokyti vaikus nuo mazens, man tai taip grazu, kai koks maziulis gauna saldaini ir sako aciu dar nemokedamas normaliai tarti..o ir veliau gyvenime daug lengviau, kai esi mandagus kitiems zmonems..tai visuomet atsiperka  :pack2_thumbup[1]:

mano nuomuone lygiai tokia pati.vaikus reikia mokinti ir aukleti mandagumo nuo mazens,bet ne kalant jiems,o elgentis su jais mandagiai :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stengiuosi mokyt, rodydama pavyzdį


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazoji irgi gaudama ka nors pasako aciu :flowers:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaikus reikai mokyti mandagumo, be abejonės. Tik skirtingu metu skirtingai. Kokiam mažiui nepadėsi serviruoto stalo ir peilio su šakute, ko gero, ir nepasakysi, kd tada ir tada turi būti toks ir toks. Visa ti turi būti tik su tėvų pvyzdžiu, na, žodžiai ir elgesys neturi skirtis, nes kaip vaikas žinos, kad tai gera, jei mama tik taip sako, o daro kitaip, o tėtis dar trečiisp, nors ako, kad reikia taip..


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tikruju savo mazyle stengiuosi aukleti mandagiai, bet kiek as jai beaiskinciau,kad svetimiems zmonems reikia sakyti Jus ,o ne Tu- ji vistiek sako Tu.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.