Pereiti prie turinio
Snapė

Pirtys

Rekomenduojami pranešimai

Ar da?nai lankoties?

A? tai viena arba du kartus per savait?. Man patinka visokios pirtys, bet labiausiai turki?ka garine pirtis :bigsmile: , o jeigu dar eukalipto kvapas jaueias :wub . Atrodo net jaueiu kaip atsiveria visos poros, ir kunas i?varo visus ?lakus ir t.t.

O kokios jum labiau patinka?

pirtis1.jpg

t_pirtis.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Man labai patinka, bet ilgai but pirti negaliu, man bloga pasidaro.... :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisiminiau pirma pasisedejima pirty zalioj jaunystej...Buvo pas drauga sena pirtele,kurioje mesa rukydavo.Na mes sugalvojom ja prakurti.Buvo visai nieko...Matyt smegenys iki puses skendo alkoholyje,o kita puse garuose... :) Tai gal menesi vaiksciojau su kailiniais bijodama sunu,nes kailiniai labai kvepejo rukyta mesa... :doh

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai gal menesi vaiksciojau su kailiniais bijodama sunu,nes kailiniai labai kvepejo rukyta mesa... :doh

:pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

pabandziau isivaizduot tave su rukytais kailiniais ir gauja sunu is paskos :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Man labai patinka, bet ilgai but pirti negaliu, man bloga pasidaro.... :closedeyes:

panasiai ir man yra :geda

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal jums bus juokinga, bet pirtyje buvau vienintela karta gyvenime. Ir daugiau nebenoriu...Netinka man toks dalykas...Visa ry?kiai raudona buvau kelias valandas...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Suomi?koj buvau du kartus, bet abu labai trumpai man ka?kod?l tai truko oro, o turki?koj sugeb?jau i?b?t apie 10 minu?eio, patiko tas garų pripildytas kvepiantis oras, oda prisipild? dr?gm?s... o paskui nelabai kaip pasijau?iau :) , tai man su pirtim u?ri?ta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prie pirties organizma reik pripratint. Negali i?kart sedet ilgai, tik po kelias minutes(5-8), po kiekvieno senso laika galima ilgint iki 20-25 min.

Bunant saunoj reik moket kvepuot, kad nedeginto kvepavimo tako, ir nuo karseio nepasidaryto bloga. Taigi, reik kvepuoti kartu ir per nosa, ir per burna, ma?ais "gurk?neliais". Taip po truputi pripratinsit plaueius, o tuo paeiu ir visa organizma prie kar?eio :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o man pirtys labai patinka... jegele :pack2_thumbup[1]:

jau apie menesi nebuvau jokioj pirty...

o siaip suomijoj, tai i savaite po kelis kartus eidavom i paprasta elektrine sauna, ir retsykiais i dumine (bet ne garine)

turkiska garine - man neypatingai patinka...

geriausiai man paprasta elektrine sauna...

po triju menesiu reguliaraus lankymosi labai pasikeite kuno oda, tapo ypatingai svenli ir lygi...]

darydavau pylingus, tepdavausi medumi saunoje...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Negaliu pernest karscio todel retai kada lankausi pirtelese :geda

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

A? tai tikriausiai ir apsigyveneiau pirtyje, kadangi baisiai neperne?u ?aleio. Paskutina karta kaimi?koj pirty buvau. Jega!!! Tik va beda, a pirti ejau su vyro pusesere, tai a? toj pirty su?alau, nes buvo tik 70 laipsnio kar?eio. O prie? tai 15 meto nebuvusi pirty.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kazkaip nemegstu pirciu-man ten oro trukumas.ir siaip tas karstis,o juo negaliu pakesti :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.