Pereiti prie turinio
Giedra

automobilis ir mes

Rekomenduojami pranešimai

Na cia gera tema, skaiciau tai prisiminiau kaip ir as pirma syki benzino piliausi :laugh:

 

Atvaziuoju, rankos dreba, nes kaip tycia vien vyrai aplink pilasi ir tokiu zvilgsniuku palydi.

 

As islipu susikaupiu ir bats... Neatsidaro benzino angos dureles. Tikrai zinau, kad uzrakto nera, as ir taip ir kitaip...neatsidaro. Jau visa raudona is gedos... Rankos nusalo, nes buvo ziema. Na toptelejo mintis, kad uzsalo. Na galvoju einu prasyti pagalbos pas tuos vyrus, atidare... Gristu namo ir pasakoju savajam savo pirma nuotiki, kad uzsalo dangtis.

 

O jis i mane tokiom akim :unsure: ir klausia: " O masina buvai uzrakinus, kai bandei piltis benza?" As aisku isdydziai: "Taip" Mannasis: "Tai reikejo atsirakint ir butum atsidarius, nes pas mus centrinis tuo paciu ir baka uzrakina!!!" :swoon2[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?tai dar viena situacija. Nuve?iau dukra a dar?ela. dabar atsisedu a ma?ina, ir meginu u?vesti ma?ina, raktas spyneleje nesisuka nei a viena pus?, vel i?traukiu, ir ky?u, tas pats... Pradedu nervintis, pykti :piktas :piktas , juk nedaeina kodel nesisuka rakteliai,supykusi pradedu dau?yt vaira :huh: :bam: , vel meginu psukt raktelius ir stebuklas _thumbup[1]: u?vedu :mirksiukas: :a060[1]:

Tik po tam tikro laiko supratau kas nutiko :doh , ogi as u?sukau pilnai vaira, tai ma?ina automati?kai u?siblokavo(nu ka?kas pana?aus)


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ?iandien bajeris buvo... nuvariau a statoil ma?inos plaut, ava?iavau , nu ten ja i?plove, o paskyui jau nebei?va?iuoju :doh :doh :doh Neatsidaro plovyklos durys :) :) , taip ten i?sidejau apie valanda, kol operatoriams nuejo pasakyt kito ma?ino vairuotojai... oi kokia a? buvau pikta :piktas :piktas dukra buvo labai i?sigandusi


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Giedra,nu cia tai tikrai geras :doh

 

O man nesenai istorija nutiko :bigsmile: uojjj Vaziuoju mieste,bandau po truputi stabdyt masina pries pesciuju pereja, o stabdziai nesispaudzia :grin: pedalas kietas-kietas :doh vos ne vos su rankiniu sustabdziau :this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Giedra,nu cia tai tikrai geras :doh 

 

O man nesenai istorija nutiko  :grin: uojjj  Vaziuoju mieste,bandau po truputi stabdyt masina pries pesciuju pereja, o stabdziai nesispaudzia  :grin:  pedalas kietas-kietas  :doh vos ne vos su rankiniu sustabdziau  :this[1]:

 

 

O siaube ir a kelnes galima prisidaryt tokioj situacijoj :bigsmile:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
O siaube ir a kelnes galima prisidaryt tokioj situacijoj :)

Na zinai,negaliu pasakyt kad neissigandau :laugh: dar ir kelias slidus buvo :doh :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na zinai,negaliu pasakyt kad  neissigandau  :laugh: dar ir kelias slidus buvo  :doh  :mamba:

 

 

Ko?maras :bigsmile: :doh

Gerai kas gerai baigiasi :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip nemegstu vazinet ziema tai siaubas :doh visokiu nutikimu yra buve :doh bet daugiausia ziema, o siandien vosos sustabdziau masina, kelis slidus o kaip buciau istyskus tai :doh namo grizau buvau labai :piktas :piktas :piktas ir sakiau, kad daugiau nevairuosiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Giedra,nu cia tai tikrai geras :doh 

 

O man nesenai istorija nutiko  :huh: uojjj  Vaziuoju mieste,bandau po truputi stabdyt masina pries pesciuju pereja, o stabdziai nesispaudzia  :o  pedalas kietas-kietas  :doh vos ne vos su rankiniu sustabdziau  :this[1]:

 

 

o tai kas stabd?iams buvo/ i?siai?kinai? :hm:

 

?iemos a? irgi negaliu pak?sti, nes keliai blogai valomi, slidu, ma?ina visada purvina. na vienu ?od?iu nekas


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
o tai kas stabd?iams buvo/ i?siai?kinai? 

Pastovejau truputi,uzkuriau per nauja masina,bet nieko...

Paskui pavaziavau atgal (taip nemazai) ir lik viskas ok. Buvau tada su drauge,tai mastem -svarstem kai ir ka daryt :laugh:

Atvaziavus namo pasakiau vyrui,jis apziurejo masina,sako viskas Ok. kodel taip nutiko net neisivaizduoju :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakosiu juokinga nuotyki, tokie nuotykiai ivyksta kai esi issiblaskiusi. Taigi, buvau sveciuose pas pusbroli, ryte susiruosiau vaziuoti namo, iseinu i kiema, masina apsnigta. Bandau atidaryti vairuotojo dureles - neatsidaro, kitas - neatsidaro. galvoju: nu sakes, uzsalo. Einu i kambari, pasisildau vandens, kad uzpilti ant spyneles, uzpilu ant dureliu stiklo ir ka? Masina tai uzrakinta. Galvojantys zmones tai paspaudzia signalizacijos mygtuka, kad masina atsirakintu, o as pilu vandeni.. :doh


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Papasakosiu juokinga nuotyki, tokie nuotykiai ivyksta kai esi issiblaskiusi. Taigi, buvau sveciuose pas pusbroli, ryte susiruosiau vaziuoti namo, iseinu i kiema, masina apsnigta. Bandau atidaryti vairuotojo dureles - neatsidaro, kitas - neatsidaro. galvoju: nu sakes, uzsalo. Einu i kambari, pasisildau vandens, kad uzpilti ant spyneles, uzpilu ant dureliu stiklo ir ka? Masina tai uzrakinta. Galvojantys zmones tai paspaudzia signalizacijos mygtuka, kad masina atsirakintu, o as pilu vandeni.. :doh

nu geras :laugh: :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.