Pereiti prie turinio
Bambyna

atstumas

Rekomenduojami pranešimai

Ištiesų pirmą kartą buvo labai sunku, bet dabar...na sunku, bet nebe taip. O ir pasimatysim greit.

o kaip sekso reikalai, argi netruksta? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kaip sekso reikalai, argi netruksta? :o

 

 

Geras klausimas :lol: Nu kaip gali netrūkt, aišku trūksta, nors sienom lipk :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geras klausimas :lol: Nu kaip gali netrūkt, aišku trūksta, nors sienom lipk :o

Na siais laikais juk yra visokiausiu priemoniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na siais laikais juk yra visokiausiu priemoniu :)

 

 

O ar aš muistaus nuo tų priemonių :o


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O ar aš muistaus nuo tų priemonių :o

Manau, kad ne? Be to juk malonu......... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš ir kaip dabar pagalvoju lietuvėlė maža, bilei kur gali nuvažiuot. O mane su draugu skiria apie 7500 km :hm: ...

:hm:

kiek daug! :hm:

 

 

Atstumas, ne beda, Lietuva musu maza, per kelias valandas galima nuvaziuoti i bet kuri taska.........

nevisada yra taip paprasta... :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi teko draugauti su vienu vaikinu 2 metus,kai skyre gal 2000km.Dabar mes jau ne kartu ir idomiausia,kad tikrai ne atstumas mus isskyre,net ir toks atstumas nieko nereiskia,kai tikrai myli zmogu,nemanau kad atstumas yra pakankama skyrybu priezastis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi yra teke draugauti kai skyre atstumas, retokai matydavomes, oi kaip pasiilgdavau, bet jei myli ir psitiki juo, viskas turetu buti gerai


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko ir man porą metų taip gyventi. Tai buvo seniai, bet jei leistų kas rinktis iš naujo, niekada nebepasirinkčiau tokio gyvenimo atskirai. Šios dienos akim vertinant, toks gyvenimas turi daugiau minusų nei pliusų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pagal mane tai atstumas žmones tolina vienas nuo kito.Savo kailiu patirta :) Kad išlaikyti tvirtą tarpusavio ryšį,žmonės turi būti kartu.Matyti,jausti,užuosti vienas kitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien aš pasisakysiu, nes tik skaitydavau šią temą. mano vyras irgi važinėjasi, tai jis daugiau laiko praleidzia uzsienyje ngu namie. trys mėnesiai ten dvi savaites čia. ir tkrai nėra, kad mes nemylėtume vienas kito, anaiptol, jau senokai girdėjau, kad sakytu aldučiukas, kad isbučiuos nuo kojų pirstukų iki ...., kad nešios mane ant rankų... pasitikiu aš savo vyru, pasitiki jis ir manimi.... tikiuosiu, kad viskas bus gerai


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O pagal mane tai atstumas žmones tolina vienas nuo kito.Savo kailiu patirta :hm: Kad išlaikyti tvirtą tarpusavio ryšį,žmonės turi būti kartu.Matyti,jausti,užuosti vienas kitą.

na taip kartais buna nelengva.... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.