Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Vaikiškos ligos

Rekomenduojami pranešimai

Jums bus juokinga,o gal ne.Pries 3 metus buvo mano jubiliejus,gerai buvau isgeres,nakti pradejo vaidentis visokie vaizdeliai.Nelabai issigandau nes buvau girtas,bet mintis sove,kad jau balti arkliai prasidejo.Namiskiai iskviete greitaja mano prasymu:],nuveze mane i durchata,dar viska atsimenu kaip veze,kaip snekejau su gyditojais.3 paras mane gyde nuo baltu arkliu,o 4 diena mane tik isbere,pasirodo ne tik vaikai serga sia liga.As vaikysteje nesu sirges vejaraupias,temperatura buvo virs 40,is ligonines isejau kaip is koncentracijos stovyklos,bet gyvas.Pralaike 21 ar 24 dienas,nors vistiek pasake,kad man buvo+balti arkliai,veliau skaiciau,kas perserga vejaraupiais turedamas 30 metu dauguma numyrsta,o Indijoje sia liga persirges suauges skaitosi sventuoju,na tikrai ana pasauli maciau,jai mirtis tokia idomi tai tikrai linksma numirti,nes vaizdai nepakartojami buvo:]sorry uz klaidas,gimtoji kalba anglu.Nesirkite .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mazule pries kokius 3men. prasirgo vejaraupiais :rolleyes: bet labai silpnai be temperaturos o sesers mergaite siaubingai prasirgo isbere visa i rtamperatura laikesi 3 dienas 39 zodziu mes issisukome lengvai :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vaikas uzsikrete vejaraupiais nuo savo pusbrolio. Net neitariau, kad uzsikrete, nes tik po 2 savaiciu pasimate spuogeliai. Aisku spejo dar ir darzelyje uzkresti kitus vaikus :victory: .


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar galit man kas paaiskinti kaip atrodo vaikas sirgdamas skarlatina? kiaulyte?kokie pozymiai pacioj ligos pradzioj? reikia zinoti, nes mano mazoji dar nesirgusi ne iena liga vaikiska. pfu pfu pfu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat is brolio zmonos suzinojau,kad yra mokamas skiepas nuo vejaraupiu,kad vaikas lengvesne forma prasirgtu...Kodel man anksciau niekas nesake-tikrai buciau paskiepijusi.Dabar visas spuoguotas ir zalias...O dar kiek daug... :super: Su ausu krapstuku net sunku istepti.Norisi tik vata suvilgyti ir visa kuna nuspalvinti...Negi paciam reikia klausineti del visokiu skiepu...? <_>


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.