Pereiti prie turinio
Bambyna

vaikas meluoja

Rekomenduojami pranešimai

tai kaip mamytes, ar susiduriant su tokiom problemom? kaip jas sprendziat? :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei vaikas man meluoja, vadinasi,- jis man?s bijo. O jeigu vaikas man?s bijo- tai eia jau mano kalte...

Kol kas su rimtais melais nesusiduriau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kai ma?iukas meluoja-labai lengva yra i?ai?kinti,po kelio minueio jis u?mir?ta,kai dar karta perklausi-ir pasako viska jau kitaip.Ma?iukai prisifantazuoja da?niausiai,tai toks nekaltas melas.Jei vyresnis vaikas samoningai meluoja-jis vadinasi bijo bausmes.Eia jau daugiau tevo kalte,neteisingai bausmes jie vadinasi taiko.O realiai ka?kaip su piktybinio vaiko melu nesusiduriau.Jei gauna bloga pa?yma-tai paprastai i? man?s u?uojautos sulaukia,o ne barimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O ka daryt, jei vaikas cakivaizd?iai meluoja??? Mani?ke i?ejusi su moeiute a parduotuv? n-syka apsivoge :doh :doh na ji koka saldaina ar ?okolada sau a ki?en? apsimeta, o kai mano mama paklausia i? kur gavai tas sako, kad mama nupirko ar teta.. :unsure: :unsure: Ka man daryt ?ioje situacijoje :hm::hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Net ne?inau.?iaip tai reiketo ai?kint,atikineti,kad taip elgtis negra?u.I? ma?esnio vaiko vaiko tai i?einant i? parduotuves tekdavo atimti daiktus,kuriuos jie laikydavo rankose,bet jie jo neslepdavo.O eia panele jau nema?a.Ma?daug tokio am?iaus vaiko a? aplamai a parduotuv? nesivesdavau-jei nenupirkdavau,ko jie nori-krisdavo ant grindo ir pradedavo klykt.Labai nesmagus vaizdelis budavo.Gal eia tas pats procesas,tik kitaip pasirei?kia...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

todel jau beveik neinu su ja a parduotuves. Pa?iuresiu, kas bus po tam tikro laiko

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
O ka daryt, jei vaikas cakivaizd?iai meluoja??? Mani?ke i?ejusi su moeiute a parduotuv? n-syka apsivoge :doh  :doh  na ji koka saldaina ar ?okolada sau a ki?en? apsimeta, o kai mano mama paklausia i? kur gavai tas sako, kad mama nupirko ar teta.. :grin:  :grin:  Ka man daryt ?ioje situacijoje :hm:  :hm:

gal bandyti tartis kad jau geriau tegu papraso kad nupirktu o ne taip kad tiesiog pasiimtu, arba bandyt isaiskint kaip siam pasauly viskas vyksta: kad niekas uz dyka nieko negaunaar kazkas pan, manau minty supratai :geda

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Praejus porai menesio ,vaikas apsiramins ir tos problemos i?sispr?s savaime.Bent jau man taip buvo.O susitarti,manau,kad bevilti?ka.Net ir tuo laikotarpiu,kai pinigo labai truko,vis tiek skirdavau vaikams po lita saldainiams,ir prie? einant a parduotuv?,visada pasikalbedavom,kad pinigiuko daug nera,todel brangio sladumyno negalim pirkti.Ir vis tiek vaikai pamatydavo ka?ka brangesnio,pradedavo pra?yt,paskui a?aros,vn?.,i? to tarimosi jokios naudos.Ir tos problemos pasibaige,kai pradejo lankyti mokykla.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.