Pereiti prie turinio
Eitvydė

Biolaukai

Rekomenduojami pranešimai

Ką apie tai manot?

čia


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:mamba: gal ne čia pataikiau, bet negi niekam nėra taip buvę, kad nemėgstat žmogaus, kuris jums tik gera daro, protu suvokiat, kad priežasties nemėgti lyg ir nėra, o va nemegstat jo ir nieko su tuo negali padaryt? o kitas nuolat nervus ėda, bet patinka ir viskas? Sakoma "mūsų biolaukai nesutampa (arba sutampa)"


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi tie katalikai :unsure:

Tai neturi nieko bendro su biolaukais. Gerai jautiesi su ?mogum, kurio vibracijos pana?ios. Duosiu pvz.

Atejau a vienos pa?astamos namus. Jos keturmetis sunus pradejo keistai elgtis: pribega prie man?s ir spiria. Mama ja i?bare. Jis prisitaiko ir vel man spiria, kai tik nusisuku. Man i?kart buvo ai?ku, kodel jis taip elgiasi. Abu tevai domisi tik linksmybemis. Iki dvasingumo jiems toli ?aukia. O mano vibracijos labai stiprios (paprastai ?mones turi 200- 400, o mano gal 10000, gal daugiau). Jis tai jaueia ir pats nesupranta, kas su juo darosi. A? ja nervinu...To vaiko akys ?iaurios, akivaizdu, kad padidejus pasamones agresija.

Kitas pvz. Man brolis pasakojo. Jis buvo pakviestas a labai turtingus namus pakonsultuoti ?eimininko del ka?kokio rimto problemo. Kai jis atejo, ja pasitiko ?uo. Staiga tas ?uo prigludo prie ?emes ir pradejo visas drebeti. Mano brolis ja ?nekino, ?nekino, ir ?uo truputa apsiramino. Pasirodo, ta ?una i?gasdino mano brolio vibracijos. Tokie ?mones a tuos namus neu?sukdavo niekad.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet jei kalba būtų tik apie vibracijas, tai ar jos yra kintamos ar jau kokias žmogus turi tokias?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jos yra kintaneios ir priklauso nuo ?mogaus tobulejimo. A? irgi pradejau nuo 400. (Tas skaieiavimas yra kaip susitarimas, kad paprastam ?mogui ai?ku buto).


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:unsure: bet labai įdomu, negi galima visiškai netobulėt? arba visiem tobulėt vienodai? nes yra žmonių, kuriuos pažįstu visą gyvenimą, o virbracijos tokiam pačiam lygį...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? kalbu apie konkreto dvasina darba. Yra tam tikros technikos, kurios padeda pakelti vibracijas. Apie jas eia pasakoti neplanuoju. Naudodama tas technikas vibracijas pasikeliau per keleta menesio ir gavau du dvasinius a?ventinimus. Dabar turiu tris. Kas tai yra- irgi nepasakosiu.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pojueius galima u?a?trinti. Legendos byloja, kad samurajai pajusdavo baim? pasislepusiojo. Manau, kad taip buvo i? tieso. Emocijo pasaulis yra gerokai sudetingesnis ir labai informatyvus, tik civilizacijos u?migdytas, nes u?go?ia kiti dirgikliai. Telepatija, ar nuojauta ar dar kaip bepavadintume i?sivystys, kai to reikes ?monems. A? pati sugebejau "susi?neketi" ir mane suprasdavo dar menesio neturintis kudikis, suprasdavo kad noriu ka?ka parodyti, pa?iuredavo a kur nukreiptas mano ?vilgsnis ir tada asispoksodavo a mano parinkta objekta. Ta dariau noredama lavinti akio-smegeno nervinio jungeio kieka, ka?kur buvau skaieiusi ir nustebau, kad tai veikia.

Dar daug ko ne?inome apie savo prigimta.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie kokias jūs čia vibracijas? Kur? kas? kaip? kada?


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aš tai paprastas žmogus, ir nemoku tų savo vibracijų suskaičiuoti.

 

 

Bet biolaukais ir energetika žmogaus tikiu.

Tie, kurie nervina, tai sakau, kad aurą braižo. Nu būna, tikrai nesutampa.

 

O tiesą pasakius, vibracijų išsiugdymu ir tapimu nepaprastu žmogumi aš netikiu, nu netikiu


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biolaukai yra bet kaip ten kazka suskaiciuot tai jau nezinau.

Manau tai reiktu palikti tiems kas tai supranta ir sugeba.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir skaičiuoja tie, kurie tai supranta ir sugeba... O skaičiavimas reikalingas tam, kad suvoktų paprasto žmogaus protas.

Vibracijos auga užsiimant tam tikromis dvasinėmis praktikomis.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.