Pereiti prie turinio
uogyte

Apibūdinkite save!

Rekomenduojami pranešimai

Taip esu nelabai grazi :bigsmile: Mano akys dideles ir melynai pilkos, lupos storos ir putlios, nosis vidutine, nors visi sako, kad grazi. :) Esu sviesi, plaukai sviesus....Taip, esu neauksta, nors noreciau dar paugeti pora centimetru, kad nereiktu berniukam pazastu uostyt :geda :huh: turiu papildomo svorio...

Charakteris, paibudinu ji taip: esu emociskai nestabili, turiu sioki toki humoro jausma, drovi, rami, greitai uzsideganti ir greit uzgestanti. Mano beda kad greit uzpykstu ir kai bunu pykta, tada ant visu bunu pykta. Nuotaiku kaita labai didele vyrauja. Megstu pavalgyt :bigsmile: , Bet esu gera ir nuosirdi, su zmonemis stengiuosiu buti atvirai nuosirdi. Viskas, dabar galiu nusisaut :swoon2[1]: :bigsmile:


wings6cq.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

malonu susipazinti su tavimi :clap: nusisauti nereikia,nes kiekvienas zmogus yra skirtingas ir turi gerasias ir blogasias puses,bet bendrauti vistiek reikia :mamba: , o tu saunuole kad apibudinai save is visu pusiu.sveikinu :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dar pagyvensiu. Reikia savo meile susirast :geda

As stengiausi rasyt tiesa, nepridedant per daug nerealiu spalvu :rolleyes:

 

ai dar pamirsau pasakyt, kad negeriu ir nerukau, kaip daznas siais laikais, sis jaunimas. Esu padori :bigsmile:


wings6cq.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na patys galit pamatyti temoje Fotogalereja, tik vat veidelis ten mano puchlas ir raudonos nuo pirties ir degtines, o siaip jis trupuciuka simpatishkesnis )))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki..as esu rudaplauke, labai sunku nusakyti mano akiu spalva - is tevo gavau siek tiek pilkai melsvos, is mamos - zalios, na ir gavos derinys 168m, 58kg.

 

Esu labai draugiska ir del zmoniu, ypac draugu ir seimos galeciau padaryti viska..man malonu kitiems padeti, bet tuo paciu norisi tiketis, kad ir tau bus istiesta pagalbos ranka..

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as esu juodaplauke rudaake,neauksta.charakteris tai pati nezinau,sako kad uzsispyrus,kaip ozys,siaip as skaitau labai rami,draugiska kartais megstu pabuti viena

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Gintaras

Zaliaakis , Juodaplaukis , Aukstas (Virs 193) , Kudas , Uzsispyres , :) ko nesinori pripazinti esu Savimeila , Megstantis Gardziai Pasijuokti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na o as neauksta,sviesiaplauke,zydru akiu mergicka...o harakteris kartais mano buna labai bjaurus,o kartais as labai gera..paprasciausiai man nuotaikos priklauso yg27.gif


CA76DKLF.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na o as neauksta,sviesiaplauke,zydru akiu mergicka...o harakteris kartais mano buna labai bjaurus,o kartais as labai gera..paprasciausiai man nuotaikos priklauso yg27.gif

tai kad visos mes tokios-viena diena puiki nuotaika kita jau bjauri. :icon_king:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai kad visos mes tokios-viena diena puiki nuotaika kita jau bjauri. :icon_king:

nu tikra tiesa CA0Y0D8Z.gif


CA76DKLF.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

164 cm melynake tamsiaplauke garbane, truputis atlliekamu kilogramu. Siaip rami, neissisokanti jei niekas neuzkabina. Taciau prireikus galiu ir skaudziai igelti. Megstu bendrauti internete ir eiti pasivaikscioti, pasiklausyti muzikos. Pametusi galva del anglu kalbos. daugiau info - veliau


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
164 cm melynake tamsiaplauke garbane, truputis atlliekamu kilogramu. Siaip rami, neissisokanti jei niekas neuzkabina. Taciau prireikus galiu ir skaudziai igelti. Megstu bendrauti internete ir eiti pasivaikscioti, pasiklausyti muzikos. Pametusi galva del anglu kalbos. daugiau info - veliau

sveikute-malonu kad prisijungei :mirksiukas[1]: tai kad cia mes visos siek tiek megstam pakonfliktuot. :mirksiukas[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.