Pereiti prie turinio
Bambyna

vampyrai

Rekomenduojami pranešimai

mano buvusia drouge tikras vampiras,aciu dievuliuj kad buvusia.nezinau kuo ji uzsimineja bet turi galiu.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano buvusia drouge tikras vampiras,aciu dievuliuj kad buvusia.nezinau kuo ji uzsimineja bet turi galiu.

O ką ji daro tokio?


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O ką ji daro tokio?

 

su ja kaip pakalbi, labai pradeda galva skaudet.taip silpnai iskart darosi.gyvunai pas ja mirsta geles irgi.vienu zodziu dar nebuvou macius tokiu zmoniu kaip ji.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Požymiai, padedantys atskirti „energetinį vampyrą“ nuo kitų žmonių

 

· Žmonės „vampyrai“ mėgsta su aplinkiniais kalbėtis apie įvairiausius nemalonumus, nesėkmes, išsiliedami pašnekovui „iki dugno“.

 

· Jie mėgsta klausti patarimų, tačiau jais niekada nepasinaudoja. Iš tikrųjų šiems žmonėms svarbūs yra ne patys patarimai, o jūsų įsitraukimas ir dėmesys jam.

 

· „Energetiniai vampyrai“ labai praktiški. Jeigu žmogus jiems nenaudingas, jie greit su juo nustoja bendrauti. Todėl jie ir neturi senų draugų.

 

· Visiškai beviltiška yra stengtis juos sujaudinti arba priversti ką nors užjausti. Priešingai, svetimas džiaugsmas šiems žmonėms sukelia pyktį ir liūdesį.

 

· Jie dideli liežuvautojai ir mėgsta už akių apkalbinėti žmones, deja, ne iš gerosios pusės.

 

· Jie nemėgsta gyvūnų, nors kartais namuose laiko katę ar mažą piktą šuniūkštį. Svetimiems gyvūnams jaučia agresiją.

 

Ne kiekvienas gali tapti „vampyro“ auka. Aukos dažniausiai pasižymi šiomis savybėmis.

 

· Pernelyg atviri ir emocionalūs žmonės, pasiruošę į formalų klausimą „Kaip reikalai?“ atsakyti nuodugniu pasakojimu apie savo pasiekimus.

 

· Pagyrūnas – pats skaniausias kąsnelis „energetiniams vampyrams“. Užtenka pagyrūną bent kiek pagirti, ir daryk su juo, ką tik nori.

 

· Nepasitikintys savimi ir savęs nevertinantys žmonės. Tokiems žmonėms vis nepatogu kitą pertraukti, nors ano kalbos tuščios ar nemalonios.

 

· Žmonės, kurie nuolat jaučiasi kalti. Kažin ar yra žmogus, kuriam būtų malonu jaustis niekšu. Būtent todėl mes dažnai ir vengiame nutraukti pabodusį bendravimą su įkyruoliu, prilipusiu prie mūsų kaip musė, nors jis ir siekia sugadinti mums nuotaiką. Kaltės jausmas, jei mes jį jaučiame ir jo siekiame bet kokia kaina išvengti, „energetinius vampyrus“ vilioja kaip jaukas.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dieve aš bendradarbę turiu vapmyrę, siaubas namo pareinu "išgręžta", toks jausmas nežinau ką nuveikiau, tiesiog silpna būna :) , tikrai atima visą energiją :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O dieve aš bendradarbę turiu vapmyrę, siaubas namo pareinu "išgręžta", toks jausmas nežinau ką nuveikiau, tiesiog silpna būna :) , tikrai atima visą energiją :(

 

vat kaip dory,reikia tokius zmonius ignarot.girdejou kad ne tik atima visa energija,bet ir kartu tavo grozi.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vat kaip dory,reikia tokius zmonius ignarot.girdejou kad ne tik atima visa energija,bet ir kartu tavo grozi.

 

Bet vat kaip ignoruot, jei turi šalia viena kitos dirbti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet vat kaip ignoruot, jei turi šalia viena kitos dirbti :mirksiukas:

 

salia vampire :flowers::flowers:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ignoruoti vampyrus energetinius reikia išmokt. Išmokti mintysę statyti sieną, plytą po plytos dėt, į tarpus betoną ir vėl plytą, žiūrėt į žmogų o matyti statomą sieną iš plytų. Su laiku išmokstama :mirksiukas:

 

Tačiau, aš pati jaučiu kartais būnu vampyru energetiniu. Ypač silpnų žmonių, man kaifas matant kada jie "silpsta" dar labiau, o noras damušt energetiškai tik kylą :flowers: kuo silpyn tuo daugiau energijos ir geros savijautos man.... Ragana esu ne kitaip :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ignoruoti vampyrus energetinius reikia išmokt. Išmokti mintysę statyti sieną, plytą po plytos dėt, į tarpus betoną ir vėl plytą, žiūrėt į žmogų o matyti statomą sieną iš plytų. Su laiku išmokstama :mirksiukas:

 

Tačiau, aš pati jaučiu kartais būnu vampyru energetiniu. Ypač silpnų žmonių, man kaifas matant kada jie "silpsta" dar labiau, o noras damušt energetiškai tik kylą :flowers: kuo silpyn tuo daugiau energijos ir geros savijautos man.... Ragana esu ne kitaip :flowers:

 

Aš ir galvoju ko man po tavo postų taip silpna palieka :flowers:

Bet jei rimtai tai niekaip man neišeina tos sienos pastatyt :flowers: , man net telefonu skambindama siurbia iš manęs energiją, turbūt silpna esu, nemoku atsiginti :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano vyro giminaitė viena energetinė vampyrė, apsaugok viešpatie nuo tokių žmonių, ji kaip pas mus atvažiuoju aš tyliu ir nieko nekalbu nereikalingo, o jis vis tarška ir tarška ir taip siurbia energiją...


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.