Pereiti prie turinio
Bambyna

Eurovizijos atranka LTV

Rekomenduojami pranešimai

ko taip nemegsti Antano Bambyna? juk ?mogui nepaiseke gyvenime. tai gal savo tokiuelgesiu bando kompencuoti tas negandas? a? tokio ?monio nemerkiu. lai dalyvauja vistiek tikiuosi i?rinks ta kuris bus vertas. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ko taip nemegsti Antano Bambyna? juk ?mogui nepaiseke gyvenime. tai gal savo tokiuelgesiu bando kompencuoti tas negandas? a? tokio ?monio nemerkiu. lai dalyvauja vistiek tikiuosi i?rinks ta kuris bus vertas.  :hm:

auksute_d, kodel tu sakai kad as nemegstu Antano? :grin: jis kaip zmogus man tikrai gan fainas ir toks idomus, as pries ji nieko blogo tikrai neturiu :grin:

as tik nemanau kad su tokio stiliaus dainom, ar panasiom reiku i eurovizija vaziuot :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai abejoju, kad jis va?iuos, manau atrankos nepraeis :grin:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Bet jei patektu tai jau tektu raudonuot :geda :geda :doh

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O as nenustebciau,jei Antanas praeitu atranka Lietuvoje. :doh .Gi lietuviai balsuoja uz Sadunus,Ventukus,Joni,Jungenus...

O as turejau pasiulyma Eurovizijai.Matet pernai metu"auksiniu svogunu"iteikima(kai "Lietuva"tekino),kur dainavo Gabalis apsirenges papuasu apsuptas xxxl dydzio grazuoliu...Vat butu originalu...Tokiu sokeju dar nebuvo.Tik daina but reikeje perrasyti... :banana

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

daina kaip daina :mamba: bet jau sokejos tai :pack2_thumbup[1]: tai kelinta vieta uzimtu lietuva tai net negaliu nuspet :doh :geda

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

mano galva, ?a karta eurovizija adomesne, negu praeitais metais, tada buvo geda klausytis :doh :doh . ?iuresim ka parodys laikas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Daug jaunu atlikeju dalyvauja tai vistiek gal kada nors uzimsim prizine vieta :mamba::bam:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na man tai jei Antana issius i Eurovizija.... :piktas :swoon2[1]: Man jis nepatinka ne del to, kad pasiskstejo jam isvaizdos, bet jau toks maumas as negaliu. Tegul man buna atleista uz tokius zodzius. Bet tikrai tegul jau netektu raudonuot.

Ventukus tai drasiai isleisciau.

O Antanas? Sudalyvavo real sou ir jau superstar? :this[1]: :susigedes

Redagavo haski

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Neisivaizduoju kaip Antanas atrodytu eurovizijoje :bam: jauciu visiems pakeltu nuotaika :mamba: :doh

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Lietuviams tai tikrai, kad nepakelto, o visi kiti tai ?inoma, kad gerai pa?vengto... Maeiau kai jis atrankoj dalyvavo, siaubiakas... o jau judesiai :doh , ir kaip jis sugebejo atranka praeit...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.