Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar moterys ko nors bijo?

Rekomenduojami pranešimai

A? manau, kad moterys bijo

pasenti

likti vienos

likti senmergem...

 

Ko dar bijo? :hm:

 

 

Aš manau, kad moterys bijo... šis pasakymas ir išvardinti dalykai yra susiję su tavo pačios konkrečiomis baimėmis, ar atsiribojant nuo jų?

 

Iš šitų išvardintų... pasenti nebijau, nes visi sensta, ir tai natūralu, su laiku būsiu brandi moteris, vėliau senulka :lol: tas man norma.

 

Likti vienai... vienas ne visada vienišas, kartas galbūt taip. Visi bijome vienišumo, gal net ne bijome, o krtais pajaučiame, nepaisant to, kad esi ne vienas.. tai labai žmogiška

 

 

Likti senmerge? Na, nežinau, ar to bijoma. Galima galbūt bijoti, kad nerealizuosi savęs kaip žmonos, motinos, neturėsi šeimos, nes nesutinki tinkamo vyro. Jei jauti tokią baimę, dažnai išteki už bet kokio, arba dažnai tiesą sakant, moterys teka iš praktiškumo tokiasi atvejais, nes jis labai mielas vaikinas, bus geras tėtukas, ir šiaip manim pasirūpins... dėl ko toliau nebūna jokios realios laimės... Tad likti senmerge nemanau, kad yra baimė.

 

ko aš bijau, kaip moteris... aš vat kartas pagalvoju, apie nevaisingumą, bijau galimybės neturėti vaikų.

Dar bijau.. net nžn, dbr nešauna į galvą.. ko bijau kaipo moteris.. gal vyro, kuris negerbia moters, nepriklausomai ar tam yra priežasčių, ar ne.

Dar bijau vyro galimybės trenkti moteriai.

Dar bijau.. nežinau kol kas, bet manau, tų baimių galima rasti dar.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daug ko mes bijom.. vienatves, buti iskaudintos, pazemintos.. kiekviena skirtingai ir kiekviena panasiai


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
daug ko mes bijom.. vienatves, buti iskaudintos, pazemintos.. kiekviena skirtingai ir kiekviena panasiai

 

Nu labai grazus paskymas, :D ir taiklus :bredis:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.