Pereiti prie turinio
Bambyna

bumerangas

Rekomenduojami pranešimai

manau, kiekvienas esame girdėję posakį: viskas grįžta bumerangu, arba ką palinkėjai kitam, pasilinkėjai sau. ar teko nukentėt nuo grįžtančio "bumerango" ir ar supratai, kad nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad tau kas padarytų? :grin:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gi karmos dėsnis: priežastis- pasekmė...

Gal keliam temą į PASLAPTINGĄJĮ PASAULĮ?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad tau kas padarytų

Pritariu šitam posakiui ir juo vadovaujuosi. Ir visai ne todėl, kad bijau, kad mano mintys, žodžiai ar darbai grįž bumerangu, tiesiog taip gyvenu ir tiek.

Geiste, ne visi gi tiki karma.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Yra gyvenime kažkas tokio.Jei kažką padarai kažkam gero,nesitikėdama jokio atlygio,tai tikrai atsitinka kažkas gero.PVz,.kad man sektusi,kartais užtenka gatvėj elgetai centų duoti.Ir manau,kad jei kažkam palinkėsi blogo,tas blogis gali ateiti pas tave,man teko ne kartą sustabdyti blogus palinkėjimus kitam žmogui mintyse.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad tau kas padarytų

Pilnai pritariu šiai nuomonei :mda:

Tik gaila kad yra labai daug žmonių kurie apie tai net nepagalvoję

:lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kartais nenorėdamas turbūt prisidarai, nors ir stengiesi...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

bet ir tokiu kurie specialiai negerai daro :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as isitikinau pats tuo. Dirbau vasara ir darbu priziuretojas buvo labai bjauraus budo, visi jo nekente. Ten buvo kazkokia klaiki atmosfera, nesinorejo eit i darba. Pervarges nuo itampos, pradejau galvot "kodel jo visi nekencia, gal jam irgi viduja negera. Jai tureciau savo firma primciau ji ne darbu priziuretuju, o virshininku" man begalvojant ziuriu priejo prie manes, pagalvojau reks del ko nors, o jis duoda man kazkoki voka ir sako "imk, nusipelnei". Tam voke 200lt :wacko: nuo to laiko stengiuosi linketi visiem tik gero

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o cia tai geras....

zinau tokius posakius ir stengiuosi jais vaduovautis,bet kartais netycia gaunasi,nes nera angelu zemeje :D

man mama visada sakydavo ir sako, kad padarei zmogui gera ar palinkejai-tau arba tavo vaikams gal tavo anukams,bet vistiek atsiligins geru :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.