Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Negaleciau isivaizduoti savo gyvenimo be automobilio :hm:


as1cCF80g410000MDU5NzY2cHwzODUxNnB8SWtpIEthbGVkdSBsaWtv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada gyvenima nenoriu to patirti, be masinos kaip be......

o dar geriau dvi auto, smaguma jai viena amen tai kita vaziuoji :hm:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam ta mašina- sėdai į autiką, talonėlis 1.10 Lt ir važiuoji į kitą Vilniaus galą...Šiuo metu Vilniuje tikrai neapsimoka mašinomis važinėti... Nori greičiau- mikriukas 3 Lt.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniui gal ir nereikia bet man dar iki Vilniaus atvaziuot reikia. :hm:

O be masinos kaip be.............

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš save irgi galiu įsivaizduoti be mašinos :) O dar kai mėnesinai bilietas 12 litų ir visą mėnesį važinėk kiek nori autikais ir trulikais, tai išvis nėr bėdos :hm:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes viena masina dalinames, tai darbo dienomis as visa atsidavusi visuomeniniam transportui, kartais aisku uzknisa, bet.. gyventi galima :D


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu negaliu įsivaizduoti be auto, nes gyvenam užmiestyje, iki mikriuko reikia paeit apie 1,5 km, ir po to nuo mikriuko iki darbo dar reiktų paeit nemažai, o ir pats mikrikas apie 1h beldžiasi, dar palaukt, dar ką, tai gautųsi važiavimas apie 1,5-2h, tai kada man iš namų reiktų išsibelst... daugiau labiau tiesiogiai niekas nevažiuoja, nebent su persėdimais. Todėl su auto gerai, užtenka 0,5h... jei kamščiai jau, tai 45 min ir darbe/namie. Bet tuoj persikelsiu prie visuomeninio, į kitą miestą kraustausi... ten apie 15 min troleibusu iki darbo, tai belsiuos visuomeniniu :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be automobilio būtu labai labai sunku.. kolkas net nenoriu apie tai galvot :wub1:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus viena mašina tai tenka pasidalinti, kai vyras į darbą su mašina važiuoja tada aš su trūlikais važinėju, o kai važiuoja į darbą su bendradarbiais tai tą dieną stengiuosi visus reikalus sutvarkyti, nuvažiuoti apsipirkti, kad nereikėtų rankomis temti ir t.t.


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kol kas neisivaizduoju saves be masinos...

oij neprisimenu kiek laiko su autobusu jau nevaziavau, o kiek laiko sugaistama su juo...

su masina zymiai greiciau

 

prisiminiau merginos per mergvakari mane su visuomeniniu transportu veze i kluba... oij juoko joms buvo :rolleyes: dabar, kai prisimenu ir paciai ima, bet tuo metu man visai nejuokinga buvo... ir aplamai pagalvojus kiek ten visokiu zmoniu vaziuoja, tai fuuu :bigsmile:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.