Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Ar sutiktum imtis mažiau apmokamo, tačiau ramaus i

Ar sutiktum imtis ma?iau apmokamo, ta?iau ramaus ir streso nevaran?io darbo?  

13 narių prabalsavo

  1. 1. Ar sutiktum imtis ma?iau apmokamo, ta?iau ramaus ir streso nevaran?io darbo?

    • taip, nors ir rytoj
      9
    • ne, adrenalinas man patinka
      2
    • koks ten stresas, pinigai svarbiausia
      2


Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Ar sutiktum imtis ma?iau apmokamo, taeiau ramaus ir streso nevaraneio darbo? :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas priklauso nuo to kiek mazesnis. Shiaip manau, kad dabar ne, bet praejus kuriam laikui tikrai pasirinkciau. :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as imciaus :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar sutiktum imtis ma?iau apmokamo, taeiau ramaus ir streso nevaraneio darbo? :rolleyes:

tikrai taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su mielu noru, taciau siuo metu negaleciau sau to leisti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dabartinis darbas nera stresa varantis, bet ir apmokamas nekaip, bet eia ne specialybes problema, o tai, kad provincija :this[1]: Bet jei reikto rinktis ar darbas gerai apmokamas, bet nervus edantis ar ma?iau apmokamas, bet ramus (ir gyvent ir to pinigo galima), rinkeiausi ramo..ne piniguose laime... ir ne jo kiekyje.. :wink:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rinkciausi ramaus nors ir rytoj.nenoreciau savo nervu gadint.prisimenu kaip mano mamulka nervavosi del savo darbo visalaik.buvo gerai apmokamas,bet nervu tai jau nemazai.va tada ir nusprendziau ,kad dirbsiu tik sau patinkanti darba ir kur tikrai nereikes nervuotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ta pasirinkim padariau ma?daug prie? tris metus.Pusmeta i?laikiau darbe su labai geru atlyginimu ir mil?ini?ku nervo tasymu,ne tik a darba eiti,bet ir gyventi nesinorejo...kai para?iau pare?kima,ir i?girdau akalbinejimus pasilikti ir ai?kinimus,kad dirbu labai gerai-buvo geras ?okas.Kiek prisimenu,nei vienos dienos a? ten nei?budavau neapstaugta del kokios nors smulkmenas.Ir dabar,kai i?girstu ai?kinimus,kad su tokia kvalifikacija ?itam darbe man ne vieta,a? be jokio vargo galeeiau rasti darba u? ?ymiai didesn? alga-gerai ?inau,kad gera ten,kur man?s nera.Ramus darbas be nervo tasymo yra svarbiau u? bet kokius pinigus.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriau kad darbas butu maziau apmokamas bet tas? kuris man patinka, kuri as daryciau su malonumu.... todel ne likau Anglijoje, kur as dirbau gerai apmokama darba ir gyvenau nemokamai))))

Nemegstu pinigu ir jie manes irgi, bet kartais mums tenka bendrauti )))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nemegstu pinigu ir jie manes irgi,

Fraze tai fantasti?ka :pack2_thumbup[1]: O a? taip pinigus myliu,tik tie bjaurybes ka?kodel pas mane ilgai neu?silaiko :bigsmile:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Fraze tai fantasti?ka :pack2_thumbup[1]: O a? taip pinigus myliu,tik tie bjaurybes ka?kodel pas mane ilgai neu?silaiko :grin:

 

tikrai fanastiska :clap: o man atrodo,kad daug kam taip ,kad kai pinigu yra tai ir norisi juos isleisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.