Pereiti prie turinio
Bambyna

litas ar euras?

Rekomenduojami pranešimai

o kiek dabar kuro 1 litras kainuoja, kai paskutini karta buvau tai nesieke svaro...

dyzelis jei ne klystu- 1.15

benzas-1.10

dabar virs svaro viskas ir tikrai sake kad dar kils


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na kad svaras nukris iki dolerio lygio tai nemanau is tikruju- bet as nemaniau kad svaras aplamai iki tiek nukris..... tad is tikruju kartais baisu darosi- vistiek lietuvoje gyvena artimieji-seima. ir vaziuoti vienaip ar kitaip tenka. o svaro kitimas nelabai gerai.

As irgi nemaniau kad svaras nukris tiek daug siaubas.Mano sesuo jau 10metu anglijoj dirda tai kaip grizo pirma karta keitesi svaro kursas buvo 8.012 Jei dabar taip butu tai ka as uzsidirbau anglijoj galeciau nama pasistatyti.O dabar blogai nebent gal zada atlyginimus kelti???????????????????

As esu girdejus toki dalyka kad todel smukdo svara kad tik anglija eura isivestu.Ogal dabar labiau anglijos apsimoka svara keisti i eura o eura i litus???????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As irgi nemaniau kad svaras nukris tiek daug siaubas.Mano sesuo jau 10metu anglijoj dirda tai kaip grizo pirma karta keitesi svaro kursas buvo 8.012 Jei dabar taip butu tai ka as uzsidirbau anglijoj galeciau nama pasistatyti.O dabar blogai nebent gal zada atlyginimus kelti???????????????????

As esu girdejus toki dalyka kad todel smukdo svara kad tik anglija eura isivestu.Ogal dabar labiau anglijos apsimoka svara keisti i eura o eura i litus???????

koks kursas buvo? cia kelintais metais? niekada dar tokio kurso nebuvau girdejusi :tatice:

na mes keisime svarus i eurus....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kodel i anglija? pas mus atvirksciai as noriu pasilikti anglijoje,o mano vyras nori labai i amerika :tatice:

 

Todėl į anglija, kad ten mūsų visi draugai puse giminės ir t.t. na kaip ir pas visus likusius gyventi lietuvoje lietuvius.

dabar mano puseserės vestuvės vasarą, tai siunčią man pinigus idelėm sumom, nes nuo tokių sumų tas svaro kritimas žiauriai jaučiasi, o sakiau aš jai dar prieš naujus, siūsk, svaras kris....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur zinojai kad svaras kris? aisku jau ziema jis buvo si tiek nukrites,bet as nezinojau kad iki tiek :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir taip buvo aišku kad tai turėjo įvykt, anksčiau ar vėliau. O atsižvelgiant į viso pasaulio nuosmukį, anglija vėl gi ne išeitis. Statybos stoja kaip ir visur, emigrantų kaip važiavo taip ir važiuoja, to tik ir reikėjo tikėtis. Ir kaip nekeista aš vėl turėjau nuojauta, kaip ir ant nekilnojamojo turto uoslę turiu :)

BET, girdėjau, ir skaičiau, rimtų pasualio politikų kalbas ir rašto darbus, pagal viską, vis dėl to euras ir doleris turėtų atsistatyti, tik neaišku kada ir kiek :flowers: Tiesa, prieš tai svarui dar gerokai reiktų pakristi, nors kiek čia gali trukt :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau taip ir buvo: vasarai svaras pakildavo iki 5,16 lt. o rudenion krisdavo iki 4,85 ar panasiai, o siu metu pradzioje kaip pradejo kirsti tai iki siolei krenta, siandien pirkau svarus tai uz 100 svaru mokejau 430 lt. va tau ir reikalai.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man baisu darosi :)

nors ir banke viena darbuotuoja anglijoje pasake-keiskite svarus i dolerius...mes taip nusijuokeme.... ir nuejome....o kas zino gal rimtai doleris pakils iki normalus lygio????


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man baisu darosi :flowers:

nors ir banke viena darbuotuoja anglijoje pasake-keiskite svarus i dolerius...mes taip nusijuokeme.... ir nuejome....o kas zino gal rimtai doleris pakils iki normalus lygio????

 

kai paskiau vyrui, kad taip angle jums pasiule padaryti, tai jis tik atsake, kad: p.....prota tie anglai :) jais negalima tiketi.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kai paskiau vyrui, kad taip angle jums pasiule padaryti, tai jis tik atsake, kad: p.....prota tie anglai :) jais negalima tiketi.

aha mes ir taip pagalvojome....

reikia sedeti ir laukti kas gi bus :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamatysit mergos, pakils ir doelris ir euras, tik neaišku kada :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pamatysit mergos, pakils ir doelris ir euras, tik neaišku kada :)

na man svarbu yra kad svaras pakiltu :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.