Pereiti prie turinio
Snapė

Priauginami/prailginami plaukai

Rekomenduojami pranešimai

labai grazu :pack2_thumbup[1]: o neatsibodo taip ilgai sedet? :hm: kol isgrazino tave :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai grazu :pack2_thumbup[1]: o neatsibodo taip ilgai sedet? :hm: kol isgrazino tave :o

 

 

Oi tikrai ne, dar prie? tai beveik pora valando da?e. Tai i? namo i?va?iavau apie 11 ryto, o gry?au apie 7 vkaro. Bet ir kelio beveik valanda a prieka ir valanda atgal.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu super tiesiog, labai graziai atrodo :clap:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indre :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: gro?is reikalauja auko :hm:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na va, per 4 valandas i? vidutinio ilgio plauko tapau ilgaplauke :clap:

DSC00297.jpg

wau kaip graziai atrodo.labai labai.ir as visada norejau priauginti plaukus,bet bijojau.jeigu nepaslaptis kiek mokejai?labai graziai atrodo. :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazu Indrute :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: Gal gali ideti nuotrauku ir su veideliu :hm: butu idomu paziureti, kaip pasikeitei :hm: :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu labai merginos uz grazius zodzius. O is priekio pasikeitimo kaip ir nesimato, nebent plaukus ant peties pasideti :hm:

Kainuoja siaip tai nemazai su tikrais zmoniu plaukais(tokie ir pas mane), kurie nesivelia. Plius dar uz ilgiausiu gan nemazai, bent jau as taip isivaizduoju...nes nieko nemokejau- tai dovana gimtadienio proga :clap:

Redagavo Indrute

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Indrute, plaukai :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

Labai graziau atrodo :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:hm: :o :hm:

isties nerealiai graziai atrodai, Indrut :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, nu kaip fainai, tai sakes, :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: mano svajone tureti ilgus plaukus, tik, kad jie rupuzes pas mane neuzauga :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, nu kaip fainai, tai sakes,  :pack2_thumbup[1]:  :pack2_thumbup[1]: mano svajone tureti ilgus plaukus, tik, kad jie rupuzes pas mane neuzauga  :swoon2[1]:

 

Aeiu :geda

Pas mane irgi taip pat, niekada netureeiau pati tikro tokio plauko :) Kirpeja man ai?kino kad plauko ?aknele jau nebesugeba i?auginti ilgo plauko, tada pradeda trupeti galiukai ir pan. O tai gali buti paveldima arba ne, pvz. del sunkio plauko :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra keli minusai priauginto plauko. Pirmas: Stovint po du?u yra galimybe nusilau?ti kakla :laugh: (del svorio). Stoviu pirma karta ir tik plaukai pradejo ?lapt, jaueiu kaklas vereiasi veieiasi a kita pus? :laugh:

Antras: d?iovinti man paeiai reik labai labai ilgai, kad normaliai i?d?iuto reik ma?daug poros valando :blink: kirpeja ka?kaip sugebejo daug greieiau i?d?iovinti. Tad tenka galva plautis vakare, nes ryte gali ir nebespeti a darba, arba lekti ?lape galva, arba keltis daug daug ankseiau.

Ir treeia: ?ampuno, balzamo ir plauko pienelio sunaudoju tris keturis kart daugiau negu paprastai.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.