Pereiti prie turinio
haski

Tingiu tingėt

Rekomenduojami pranešimai

daznai ir mane tinginukas apima ,ypatingai tai buna niuriomis dienomis.. :super:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tinginiauju ir as, :rolleyes: bet butiniausius darbus visada pasidarau, kad ir kaip tingeciau :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nebent valgyti galiu pasidaryti :doh


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna :hm:

labai nemegstu tokiu dienu, jauciuos kai nesava...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tokia diena buna viena karta i savaite.priezastys: niurus oras,bloga nuotaika,nuovargis,neissimiegojimas ir t.t. kovoju: niekaip.paprasciausiai stengiuosi atsikelti ir eiti daryti ka reika.nes juk mazas vaikas-nelabai pagulesi ar pailsesi :bigsmile:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi da?nai pas mane toks tinginiukas ateina :doh , manau todel, kad nei?simiegu naktimis, buna dar taip, kad tingiu net nakkta keltis vaikui pienuko daryt :geda


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi da?nai pas mane toks tinginiukas ateina :doh , manau todel, kad nei?simiegu naktimis, buna dar taip, kad tingiu net nakkta keltis vaikui pienuko daryt :geda

 

taip pat ir man buna :doh su vargais keliuosi padaryti vaikui pienuko.net buna taip kad vaikas jau krioksi,o as sapnuoju kad jau atsikeliau ir pamaitinau ja :geda ,bet to tikroveje nebuvo,tai tenka keltis ir daryti :susigedes


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi kaip kartais tingisi. na tikrai tingisi tinget. :doh


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau antra savaite tingiu tingeti, nekyla rankos nieko daryti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau nebezinau ka ir daryt.... bet tokia tinginiuke pasidariau...siaubas :geda: :D :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jau nebezinau ka ir daryt.... bet tokia tinginiuke pasidariau...siaubas :geda::hm: :D

Tai ir tingėk sau į sveikatą :geda: .Kada gi daugiau galėsi sau leisti tingėti jei ne dabar.Kai atsiras lelius nebebus kada tingėti :P :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkoks super mamų forumas :lol: Lygtai jau vyriškoji pusė nepavargsta ir vaikam pieniuko nešildo :lol: Jei sugebat dar ir forume dalyvaut, tai čia čia ne nuovargis, tik smagus tinginys :super:


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.