Pereiti prie turinio
zmonike

Bendras gyvenimas tik dėl vaikų

Rekomenduojami pranešimai

seip tiesa.prisimenu kai pati buvau maza,tevai nesutare,bet nesiskyre dal manes.kaskaip taip nemalonu buvo.bet ir butu buve sunku,jei butu reikeje apsispresti kur gyvensiu

 

 

Man tai net nereikejo apsispresti, ?inojau kad gyvensiu su mama :bigsmile:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai net nereikejo apsispresti, ?inojau kad gyvensiu su mama :bigsmile:

 

 

tai va ,labai gerai tau buvo..o va jei nezinotum pas ka tai butu tikrai blogai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
seip tiesa.prisimenu kai pati buvau maza,tevai nesutare,bet nesiskyre dal manes.kaskaip taip nemalonu buvo.bet ir butu buve sunku,jei butu reikeje apsispresti kur gyvensiu

zinau nors mano tevai niekada nesiruose skirtis ir nesipyko iki skirybu,bet suprantu,kad butu tuo metu sunku pasirinkti.o kaip dabar?ar tevai gyvena kartu?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai neverta, manau galima susitarti abiems del vaiku globos ir issiskirti draugiskai..bet zinau, kad labai reta kuri pora gali taip lengvai susitarti..visgi manau, vaikai butu daug laimingesni, jei tevai palaikytu draugiskus santykius, net jei ir issiskiria :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinau nors mano tevai niekada nesiruose skirtis ir nesipyko iki skirybu,bet suprantu,kad butu tuo metu sunku pasirinkti.o kaip dabar?ar tevai gyvena kartu?

 

dabar gyvena kartu.kaskaip po tu ilgu pykciu susitaike.nors kartais susipyksta manau,bet negali vienas be kito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila man tokio ?monio, kurie neturedami jokio ?anso buti kartu, vistiek vargsta. Neseniai kalbejau su pa?astama. Jos vyras girtuolis, darbus keieia da?nai, nes darbo metu pageria ir nepasirodo menesa. Moteris vargsta del jo, nes jai gaila sunaus- na, kaip berniukas augs be tevo... Bet tai ka ji pati mato, ko mokinasi tas jos vaikas. O jeigu irgi taps alkoholiku? Tokiais atvejais i? ?alies matosi vienaip, o paeiam ?mogui, ypae prierai?iam- jau kitaip. Ir pati ?inau, kad neklausyeiau nuomonio i? ?alies, jei negerumai ateito a ?eima.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dabar gyvena kartu.kaskaip po tu ilgu pykciu susitaike.nors kartais susipyksta manau,bet negali vienas be kito

tai tada gerai.ir jeigu butu issiskyre jaunysteje butu pasigaileje :pack2_thumbup[1]: nes jeigu dabar negali buti vienas be kito tai jaunysteje tuo labiau :clap:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tai manau, kad aukotis del vaiko buto tikras apsurdas. Tu, kad ir kaip gali vaidinti, bet ankseiau ar veliau i?lys yla i? mai?o. Mano tevai i?siskyre kai buvau 7 metuko, tuomet labai norejau gyventi su teeiu, nes tuo metu jis man atrode daug geresnis u? mama. Taeiau u?augusi supratau, kad gerai, kad likau su mama, nes daug ka gyvenime i?mokau, net ?inau ka rei?kia - pereiti ugna ir vandena. A? niekomet nesiaukoeiau del vaiko, jei skyrtis, tai skyrtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del vaiku niekada negynciau. Kas is to?

Ka vaikai matys? Nevus,pykcius ir neapykanta vienas kitam? :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir drastiskai pasakysiu, bet manau, kad reikia gyventi vienas del kito. Vaikai uzauga ir iseina, o tu pasilieki su zmogumi, su kuriuo teks nugyventi likusi gyvenima. O gyvenimas del vaiku tai kiekvienas labai individualiai ziuri, moteris gal ir noretu pakeisti savo gyvenima, bet susiduria su ivairiomis socialinemis problemomis ( neturi darbo, gyvenamosios vietos problema ir pan.) Jei moteris turetu tvirta pagrinda "po kojomis" manau, kad butu kitaip.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyventi vienas del kito galima tada kai yra meile,supratimas ir t.t

 

Nemanau kad geriau verkti naktimis i pagalve kad esi nelaiminga ir jau taip gyveni nnn metu...

Na jau ne... gyvenam viena karta :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gyventi vienas del kito galima tada kai yra meile,supratimas ir t.t

 

Tai butent kai yra meile ir supratimas, nors apie savoka "meile" tai galima butu diskutuoti, nes kiekvienas meile supranta skirtingai: vienam meile - tai jausmai ir pan., o kitam meile kai su zmogumi randi bendra kalba, supranti. O kad gyventi nejauciant zmogui kazko tokio, kas nelabai paaiskinama zodziais, tai tada kaip ir sakai, negyvenimas. tada kaip sakoma: geriau tragiskas issiskyrimas nei tragedija visa gyvenima :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.