Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar švęsite kovo 8-ąją?

Rekomenduojami pranešimai

Man ši šventė asocijuojasi su tulpe arba raudonu gvazdiku, kurį vakare žmonai parneša įkaušęs vyras... O jums


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:drinks_drunk[1]: kai pamatydavai gatve einant girta vyriski su tulpes kotu rankoje (lapai nubyreje) na zmogus juk gele nesa ar gele ji ...Bet siaip man visada smagu gauti geles :wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas: As tai butinai dovanosiu mamytei geles :bigsmile:

mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mes irgi svesim :clap: aisku gausiu roze, butinai isgersim sampano :muz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mes ir svenciam, taip lengvai :bigsmile: Bet siemet per kovo 8 d. busiu viena su dukrele :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes ir svenciam, taip lengvai :)  Bet siemet per kovo 8 d. busiu viena su dukrele :unsure:

o kodel taip liudnai siemet :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
o kodel taip liudnai siemet  :geda:

Maniskis dirbs :) :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes svenciam ta svente, ji man grazi :pack2_thumbup[1]: Beje, kovo9d. sunaus gimtadienis, tai mums gaunasi dvi sventes iskart :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Kovo 8 -oji grazi svente :pack2_thumbup[1]: . Nebutinai girti vyrai su nuvytusiomis gelemis. Yra juk daug tokiu , karie blaivus nesa tulpiu glebeli ir su malonumu dovanoja. :gele[1]: :gele[1]: :gele[1]: Manau ,kuo daugiau svenciu ,tuo geriau. Zmones daugiau sypsosi , malonesni . Tai puiku. :pack2_thumbup[1]: :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mmes irgi švenčiam.Paprastai darbe moteriškėm direktorius įteikia po gėlytę.Vakare vyras man ir dukrai įteikia po gėlę,nusiperkam tortą, išgeriam šampano.Vis tiek malonu, kai dėmesį parodo, nors aplamai man irgi ši šventė daugiau asocijuojasi su girtu vyriškiu, nešančiu žmonai apvytusią tulpę.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes irgi svesim. :gele[1]: Man labai grazi si svente. :pack2_thumbup[1]: Zinau, kad vyras parnes mano taip megstamu tulpiu, sampano. :112[1]: :sird

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes irgi svesim-tik atskirai-cia man dovana-paliekamas plotas. "Vienas namuose, as darau ka noriu..." :clap: O tulpes ir t.t. gaunu pavasario proga-kovo 1


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.