Pereiti prie turinio
kicule

Naminukas

Rekomenduojami pranešimai

Matyt, a? jau suvaikejus... :laugh:  :laugh:

Bet pati niekuomet, jei kuo nors netikiu ar nesutinku su kieno nors nuomone, nera?au- nesamone...

rasau tai ka galvoju :blink:

aisku tai nereiskia kad galvoju teisinga linkme, bet tai vietiek mano nuomone...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai man buvo 19-a ir aš tikejau tik tuo, ką mačiau :blink:

tikrai ne nuo amžiaus priklauso, kai aš buvau 19 buvau dora katalikė...bažnyčion sekmadieniais vaikščiojau..

Eitvyde, salamandros- ugnies dvasios.

o čia iš kieno mitologijos?

 

 

O del naminuko, tai kaip suprast rūpinasi jis mano namo energetika ar tinginiauja, ir jei jau aš jo nematau, nejaučiu, taigi bent šuo turėtų kažkaip reaguot...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau, kai nuomone pagrind?iama :this[1]:

 

Papildyta:

tikrai ne nuo a?iaus priklauso, kai a? buvau 19 buvau dora katalike...ba?nyeion sekmadieniais vaik?eiojau..

 

o eia i? kieno mitologijos?

O del naminuko, tai kaip suprast rupinasi jis mano namo energetika ar tinginiauja, ir jei jau a? jo nematau, nejaueiu, taigi bent ?uo tureto ka?kaip reaguot...

Koks skirtumas, i? kokios mitologijos? Viso tauto mitologijoje yra daugiau tiesos nei i?galvojimo...

Kai man buvo 19-a, a? a paskaitas vaik?eiojau ir daugiau apie nieka negalvojau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geriau, kai nuomone pagrind?iama? :this[1]:

 

 

zinoma :bigsmile:

ir dar geriau butu jei butu apsieinama be izeidinejimu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar priminti jauna am?io yra a?eidimas? Jei a?eid?iau- atsipra?au, bet ir man retai kada a akis drebia- nesamone. Zero- zero.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naminukais netikiu, as tik bijau to ko nematau.. dvasiu ir panasiu nesamoniu :piktas


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Koks skirtumas, iš kokios mitologijos? Visų tautų mitologijoje yra daugiau tiesos nei išgalvojimo...

Kai man buvo 19-a, aš į paskaitas vaikščiojau ir daugiau apie nieką negalvojau...

Geiste, dėl salamandro man rimtai įdomu, nes nesu girdejus... paieškosiu per google, jei jau sunku pasakyt :lol:

o kaip dėl šito:

O dėl naminuko, tai kaip suprast rūpinasi jis mano namų energetika ar tinginiauja, ir jei jau aš jo nematau, nejaučiu, taigi bent šuo turėtų kažkaip reaguot...

 

Geriau, kai nuomonė pagrindžiama

tokiose temose apskritai kaži ar tai įmanoma, juk nei viena pusė negali įrodyt savo tiesos, čia tik pasvarstymai...

 

ir dar geriau būtų jei būtų apsieinama be įžeidinėjimų

:lol:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eitvyde, ne?inau, kokioje mitologijoje yra salamandros. Turiu malda,kurioje pra?oma apsaugoti elementalus: gnomus, silfides, undines, salamandras. Kiek suprantu, gnomai yra ?emes dvasios, silfides- oro, undines- vandens ir salamandros- ugnies. Kiekviena tauta turi savo pavadinimus. Tarkim, lietuviai gnomus vadina nyk?tukais, barzdukais; ka?kur silfides vadina elfais. Gal lietuvio Gabija ir salamandra turi ka nors bendro? Ne?inau, kol kas nemaeiau literaturos ?iais klausimais.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne apie tą klausimą kalbėjau, bet dekui :smi:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O apie katra?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į šitą

O dėl naminuko, tai kaip suprast rūpinasi jis mano namų energetika ar tinginiauja, ir jei jau aš jo nematau, nejaučiu, taigi bent šuo turėtų kažkaip reaguot...

 

Ir šiaip, gi ir katę turėjau, ji tai tikrai turėjo matyt :D


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ko tu man?s klausi? Savo kates paklausk :laugh: :laugh: :laugh:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.