Pereiti prie turinio
GEISTĖ

K? lengviau auginti- berniuk? ar mergaitę?

Rekomenduojami pranešimai

Nenoriu ne prisiminti pirmo ketverio savo suno meto. Tai buvo tikras ko?maras: rekimas, staugimas, ?liumbimas, raieiojimasis grindimis ir kiti o?iai. Dukra auginti- tikras malonumas. Iki meto i?vis atrode, tarsi namuose treeio vaiko nera. Ir tik dabar, kai jai 1m 10men, pasitaiko o?iuko. Bet tai tik tylus o?iukai, palyginus su suno o?iais. Pvz mano vyriausiasis, kai ko asigeisdavo, ?viegdavo ne ma?iau pusantros valandos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Kol kas turiu tik viena dukryte, tad ir nezinau :mirksiukas: Bet butu labai idomu isgirst nuomone kitu mamyciu :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as turiu irgi viena mazuli , bet galiu pasakyti , kad savo oziukus tai tikrai rodo :doh ir jei pagalvoju jei dar tokie vienas ar du tai tada :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone, kad sunkumai auginant ne nuo lyties priklauso, o nuo paties vaiko asmenybes.

 

Auginu sunu, turi siaubinga charakteri, ir kiekviena diena kovojam :swoon2[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano abu sunelius lengva auginti (kol kas :geda:) Kazkokie gerieciai... :grin: :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergaite daug lengviau :)

taciau daug brangiau atsieina :tongue: ypac kai paauga...

 

as tai gimiau buvau labai triuksminga ir daug prieziuros reikalaujantis vaikutis, nuo pirmu dienu su manim buvo labai daug reikalo :susigedes

 

sesute kai gime tai viena diena ramu... antra... trecia.... vis pavalgo ir miega... ketvirta diena tevai pas daktarus veze, nes mane kad kazkas su ja negerai :laugh:

bet pasirodo, nieko ten blogo, pasake kad tiesiog ramus vaikas ir tiek, su ja tevams jokiu problemu nebuvo... :rolleyes:

dabar jau kai yra paaugle tai ragiukus pastato...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka lengviau auginti- berniuka ar mergait??

DRAMBLIUKA :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? taip pat galvoju, kad lengvumas ne nuo lyties priklauso. Auginu nuostabia mergait?, kuriai tik neseniai pradejo lysti o?iukai, bet tai tik la?as juroje, kai pa?iuriu a savo draugio sunelius. Atro vaikelio noreeiau irgi mergaites, va o treeias gali buti ir berniukas, bet jei bus mergaite, tai irgi nesupyksiu :bigsmile: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.