Pereiti prie turinio
Airis

Naktibalda

Rekomenduojami pranešimai

Vienam seimos nariui tiesiog nutina tokiam but :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vienam seimos nariui tiesiog nutina tokiam but  :laugh:

dazniausiai mums :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mani?kis visada prane?a. jei neprane?to ir negra?to galvoeiau kad ka?kas negero atsitiko. :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mintys kyla ivairiausios,bet as pirmiausia nekalbeciau su juo kol jisai mane neuzkabintu,o tada jau parodyciau,kur vyrai naktimis turi miegoti!!! :grin:

manau kad beveik kiekvienai moteriai kyla vienintele mintis-su kita moterimi linksminosi,arba ant tiek jau manes negerbia kad isdriso vienas iseiti linksmintis mane palikes namuose viena su vaiku!!!!supykciau!!!! :geda


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iais mobiliako eros laikaissunku patiketi, kad aplink visiems telefonai i?sikrove. Toksai neatsakingas poelgis-i?vada viena. :doh


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
?iais mobiliako eros laikaissunku patiketi, kad aplink visiems telefonai i?sikrove. Toksai neatsakingas poelgis-i?vada viena.  :doh

patikek jie ras pasiteisinima :doh telef issikrove o kad is kito paskambint sakys kad nedaejo ir bla bla bla ir bla bla bla, :doh mano drauge su tokiu varksta, man pikta kartais daros kad tokia kvaila ir tiki visom tom pasakom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.