Pereiti prie turinio
Snapė

Pasipiršimo istorijos

Rekomenduojami pranešimai

Labai adomu :hm: ar jum vyrai piršosi? O gal net nebuvo jokiu piršlybo, tiesiog supratot abu kad jau metas kelt vestuves...

Papasakokit savo romantiškas istorijas :) Nes visos tokios istorijos romantiškos :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pir?osi per Valentino diena.Tadien vaziavome a Vilnio,"Coca-cola plaza vingy"?iurejome "Mano dideles,storos,graiki?kos vestuves",pietavom picerijoj,vaik?eiojom po senamiesta...Vakare va?iavom pas ja.A? jam padovanojau ?aisliuka ir kelnaites,kurias apsimovusi atejau a lova...Dovana reikejo pasiimti paeiam...Nakta mane pakele ir klausia:"Ar tekesi u? man?s?".Sakau:"Gerai.Tik rytoj."Jis vel:"A? rimtai"Sakau:"Prad?iai i?simiegok" Ir kai treeia karta paklause,savo apsimiegojusiom akim pamaeiau jo rankose de?ut? su ?iedeliu.Visi miegai i?garavo... :wub

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Man pir?osi per Valentino diena.Tadien vaziavome a Vilnio,"Coca-cola plaza vingy"?iurejome "Mano dideles,storos,graiki?kos vestuves",pietavom picerijoj,vaik?eiojom po senamiesta...Vakare va?iavom pas ja.A? jam padovanojau ?aisliuka ir kelnaites,kurias apsimovusi atejau a lova...Dovana reikejo pasiimti paeiam...Nakta mane pakele ir klausia:"Ar tekesi u? man?s?".Sakau:"Gerai.Tik rytoj."Jis vel:"A? rimtai"Sakau:"Prad?iai i?simiegok" Ir kai treeia karta paklause,savo apsimiegojusiom akim pamaeiau jo rankose de?ut? su ?iedeliu.Visi miegai i?garavo... :wub

Jetau kaip mane tokios istorijos veikia :wub Galeeiau klausyt ir klausyt...

Ir kiekviena svaip gra?i :sird

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

:bigsmile::grin: kaip faina.

Man nesipir?o :) mes ka?kaip greit... kad net ne?inau... :piktas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

wow :) o cia tai tikra meiles istorija :grin:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o daugiau istoriju nebus? :geda :geda :geda

taip smagu pasiskaityt.... :wub

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o visiem, kam pasipiršo ir iškart ištekėjot, ar buvo, tarkim, taip kad pasipiršo, bet pasakėt NE?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na man buvo toks atsargus pasipiršimas- pasiūlymas :super: gal ir todėl, kad žinojo, kad ne... :super:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tai pagal laiko planus, kaip tik šiuo metu turėčiau susilaukti vaiko, nes sakė, kai būsiu pirmam kurse :super:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nuo 16 metu keturis kart pasakiau NE, penkat karta negalejau atsakyt, o dabar galvoju, kad ir ta kart gal reikejo sakyti ne :) .

Seip tai smagu kai pasakai ne ir tada pamatai kaip klaususio akys issipucia is nuostabos :D , nu negi sutiks, o paskui galvosi kaip isisukt. :kadaryt:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.