Pereiti prie turinio
TeaMan

Islamas ir musulmonai

Rekomenduojami pranešimai

Paie?kojau google:

Rukla 108 ?m

Pas mus 10 kart daugiau gyventijo ir tokie dalykai nestebina, naturalus dalykas, viskas nuo po?iurio priklauso :unsure:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo :unsure: mano tevo kaime vir? 1000 gyventojo ir tai mes vadinam kaimu , nors yra ir penkiaauk?eio , bet taip pat dauguma augina gyvulius ir skerd?ia savo kiemuose .

Eitvyde , o gal suradai Ruklos kaima , nes yra Rukla1 ir Rukla2 :hm: Kur gyvena Haski , tikrai daugiau gyventojo .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai ir a? gi ne kaime gyvenu  , tiesiog yra nuosavos valdos, kad ir ne dideles, bet nuosavos, ?mones nusiperka kiaul?, teliuka turguj ir pasipjauna, susitvarko ir mesos turi..taip pigiau nei pirkt mesa prakybcentra...

 

Eitvyde, ne taip mane supratai, as tikrai neturejau omeni, kad tu gyveni kaime. Kai gyvuliai yra skerdziami privacioj valdoj, as nieko neskau. Bet tie pasirinko skerdimo vieta kur salia dabar isikures autoservizas ir as ten daznai su vaiku vaikstinedavom. Is karto uz PPC tvoros. Ten atsiveria labai grazus vaizdas i Neries upe. tai yra viesa vieta, kur gali ateiti bet kas, o jie ten matai mesytes sugalvojo pasipjaustyti. Todel tai manau baisu.

 

Ten kur tu suradai tai ten ne Rukla, Ten Ruklos kaimas. Rukloje yra apie 3500 zm.

Be to Rukloje nera nei vieno nuosavo namo, visi 5-ciai. Ir tikrai nepamatysit nei vistu, nei karviu, tik kruva kareiviu su tankais, sunkvezymiais ir kita karine technika. :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kadangi jau i?siai?kinom kas i? didesnio kaimo, galim gra?t prie temos :laugh:

 

Ka jie ten dar 'tokio' daro? juk gyvulius ne kasdien skerd?ia, kiek supratau eia vienas tik atvejis toks buvo...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau nebezinau, ka jie daro. Tik tikrai zinau, kad pastoviai per juos didelis bardakas Rukloj, kelia mustines ir t.t. Zinau, kad jau i viena bara ju neileidzia. Bent jau pas mus tai tie zmones pasibaisetini, vakare net baisu i parduotuve eiti :doh


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai juk nusistatymas. Juk gali patenkti a ta centra ir visai normalus ?mogus, o jus jo nemegstat, nes esat susiformav? bloga nuomon? apie visus pabegelius (ne musulmonus tikiuosi). Tai nemekit konkreeio asmeno, kurie netinkamai elgiasi, o ne viso pabegelio, musulmono ar pan.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakartosiu trivialias mintis. Tik kodel jau taip yra, kad tos trys bendras ?aknis turineios religijos taip nesuderinamos tarpusavyje, nors ir pripa?asta vieni kitus kaip religijas. Gal kad kaimynysteje gyvena. kokioje Indijoje ar Pakistane sekmingai pykstasi musulmonai su induistais ar budistais. Daug kur religiniai asitikinimai veda prie konflikto, bet bedievi?kumas irgi ne panaceja. Europa, sakyeiau ateistine savo pasaule?iura, yra ne ma?iau konflikti?ka ir nepakanti nei tie "fanatikai", nes kitaip nesirasto tokios karikaturos ir komentarai.

Tik su tais musulmonais man yra vienas neai?kumas: kodel jie net budami svetimoje valstybeje bando apir?ti savo taisykles. Man teko keistai pasijusti, kai gero linkinti musulmone( turkmene berods), bande mane atikinti, kad vaik?tau "nepadoriai" apsirengusi, t.y. po ilgu vasariniu sijonu dar nedeviu ilgo plaeio kelnio, arba i?einu visai be sijono- tik su kelnemis. Kiek band?iau ai?kinti, kad pas mus sijonas ir be kelnio apaeioje priimtinas, niekaip nenorejo man?s suprasti ir toliau bande mane atvesti prie "tinkamos" aprangos supratimo.

Kodel jie man atrodo nelankstus, sakyeiau siauresnio pakantumo diapazono.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta musulmone bi?ka nusi?nekejo, nebutina po sijonu ne?ioti kelnio, svarbu, kad nesimatyto kojos (lygtais ir kulnai). Del jo pasakymo, kad netinkamai rengiesi ir bandymo tave atikinti, kad vos ne persirengtum, tai yra todel, kad pagal jo religija jie turi taip pasakyti, nes jei ?ino, kad ka?kas ka?ka negerai daro ir nepasako to jam, tai jau negerai ir priskiriama prie nuodemes, tad jei ji dora musulmone, tai privalo tau tai pasakyti. Mums tai atrodo keista, netgi nepriimtina, bet kai ?inai jo paproeius, religija galima a tokius dalykus pa?iureti ir toleranti?kiau :grin:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip kai esu lietuve tai dziaugiuosi kad nesu musulmone :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir budama lietuve gali buti musulmone, tai ne tauybe, o religija.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet tai juk nusistatymas. Juk gali patenkti a ta centra ir visai normalus ?mogus, o jus jo nemegstat, nes esat susiformav? bloga nuomon? apie visus pabegelius (ne musulmonus tikiuosi). Tai nemekit konkreeio asmeno, kurie netinkamai elgiasi, o ne viso pabegelio, musulmono ar pan.

 

Eitvyde, dar sykeli pasikartosiu, tai nenusistatymas, tokia tikrove. Niekada nesakiau, kad jie visi blogi, tiesiog daug Rukoj tokiu daugiausiai. Beje kaip ir sakiau, pazystu sia religija ispazystanciu fainu zmoniu. Net pas mano vaika ejo i grupe tris vaikiukai is PPC, visai fainos seimos :blink:

 

Tiesiog musulmonai jie daugiau karstakosiai


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir budama lietuve gali buti musulmone, tai ne tauybe, o religija.

negi yra lietuviu musulmonu? :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.