Pereiti prie turinio
zmonike

Jūsų vardas

Rekomenduojami pranešimai

Kas jums dave toka varda?Kodel jums dave butent toka varda?Galbut yra kokia adomi istorija...Papasakokite...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi mane ignoruojate :bigsmile: ,pati paskelbiau tema.pati ir ra?ysiu :laugh: Man varda dave moeiute.Kadangi ji ruse,tai ir vardas labiau populiarus Rusijoje.Ji ejo tvarkyti mano metriko,o mama ne?inojo dar tiksliai koka varda man duos.Kai gra?o moeiute,tik tada mama tvirtai ?inojo,kad mano vardas Lilija.Sakiau mama ka?kada:"Kaip tu taip neatsakingai?O jei buto adejusi koka Nata?a,Ma?a ar Nastenka?" :laugh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel ignoruojam :mamba: O Ma?a visai nieko arba Nastenka , kaip i? pasakos :laugh:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man varda sugalvojo abudu tevai.mano tevas yra rusas o mama lenke. nezinau istorijos sito vardo,bet viena karta tinklalapyje www.radau.lt suradau savo vardo reiksme-vaisingumas,svetingumas ir t.t.tik adresa dar pasiotikslinsiu jeigu kas noretumet apsilankyti.

 

p.s. labai faina zmonike kad paskelbei tokia idomia tema.as ir noreciau paskelbti savo kokia tema bet nezinau kaip tai daroma :pack2_thumbup[1]: :59[1]: :cray

 

Papildyta:

Kodel ignoruojam  :mamba:  O  Ma?a visai nieko arba Nastenka , kaip i? pasakos  :laugh:

 

 

visai nieko sitie vardai yra.bet svarbiausia,kad toki varda turintys zmones yra labai geri-nuostabus. :59[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kodel ignoruojam  :rolleyes:  O  Ma?a visai nieko arba Nastenka , kaip i? pasakos  :laugh:

 

Aha.Tik kaip paskui koka Ivanu?ka rasti,kad tiktume viens prie kito? :laugh:

 

Papildyta:

as ir noreciau paskelbti savo kokia tema bet nezinau kaip tai daroma  :pack2_thumbup[1]:  :59[1]:  :cray

 

Kiek ?inau reikia nueiti a NEWTOPIC ir para?ysi temos pavadinima bei ,jei noresi,smulkiau i?destysi ka ra?yti.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie savo varda jokio legendo neturiu. Bet va apie antraja tai turiu i?ties.

Antras mano vardas yra IEVA, tai visos mano ?eimos nario vardo pirmosios raides:

Indre

Erika

Vigmantas

Alfreda

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Apie savo varda jokio legendo neturiu. Bet va apie antraja tai turiu i?ties.

Antras mano vardas yra IEVA, tai visos mano ?eimos nario vardo pirmosios raides:

Indre

Erika

Vigmantas

Alfreda

 

Oba :rolleyes: Adomu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Varda i?rinko abu tevai , kiek man ?inoma , nes mano tetos toks pats vardas ir ji labai geras ?mogus buvo - daug padejo mano mamai .?iaip visada patiko vardas , bet kai atsirado ta kvaila reklama :swoon2[1]: "namie a? Irena , o internete ugnine Doroteja " nu ir koks durnius ja sumaste :rolleyes:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man ta reklama patinka ir kaip tik apie tave pagalvoju, kai sako ugnine :rolleyes:

 

Man varda dave teta, turejau but Jovita, bet teta labai norejo, kad bueiau Jurgita, tai tevelis nusileido...tada ?itas vardas populiarus buvo..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mane pavadino prosenelio garbej. Kaip banalu. :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano mama kai laukesi manes tai susitare su teciu kad jei dukra gims tetis isrinks varda o jei sunus-tai mama.Na gimiau as tai tetis is bibliotekos atsinese labai didele pasaulio vardu knyga ir isrinko. :rolleyes::bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
?iaip visada patiko vardas , bet kai atsirado ta kvaila reklama  :swoon2[1]: "namie a? Irena , o internete ugnine Doroteja " nu ir koks durnius ja sumaste  :blink:

 

Cha cha cha...Gerai eia i?lau?ei :laugh:

 

Papildyta:

O mane pavadino prosenelio garbej. Kaip banalu.  :wink:

 

Kodel banalu? :grin: Gal bus ?eimos tradicija...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.