Pereiti prie turinio
Pajure

Pinigai vokeliuose

Rekomenduojami pranešimai

?i?riu vis a? per telik? ? t? moteri?kę,kuri piktinasi,kad pinigus vokeliuose gauna,ir nesuprantu-negi moteri?k? ne?ino,kad jei viskas bus oficialiai,i? tos sumos ji gaus tik 30 proc.,visi kiti pinigai teks valstybei.O sodra prognozuoja,kad nuo 2015 metų aplamai bus nepaj?gi mok?ti ?mon?ms persijas.Tai jei jau labai tos persijos laukia-tegu t? gaut? vokely sum? deda ? kojinę ir taupo pensijai.Anks?iau buvo momentas,kai a? irgi buvau labai prie? vokelius,bet kai vienam darbe,kur juodos buhalterijos,ir pinigų juodų atitinkamai nebuvo,reik?jo kvalifikuoto ?mogaus vienkartiniam darbui,ir kai susiskai?iqvau,kad norint ?mogui oficialiai i?mok?ti 100 lt,100 litų reikia atiduoti valstybei mokes?ių pavidalu-tai ?ia visi?ka nes?mon? gaunasi.B?tų ma?esni mokes?iai,ir tie vokeliaii automati?kai i?nyktų,i neb?tų ?itos problemos.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi nesuprantu tos moteri?k?s. tyl?tų sau ramiai ir dirbtų. Grei?iausia jai pasirod? per ma?i pinigai vokely. Juk iki tos pensijos galim ir nedatraukti. vis am?ių didina ir didina. Greitai vienetai tos pensijos sulauks.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir man pasirode kad deriau dziaugtus ir jai gerai ir darbdaviui, bet dabar nauja darba gavo gal jai ten geriau bus :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nesu susid?rusi su darbo u?mokes?iu vokeliuose, bet jei man darbdavys pasi?lytų an popieriaus minimum?, o visa likus? atlyginim? vokeliu, tai labai rimtai pagalvo?iau... skai?iavau..gau?iau 300lt daugiau... jei nereiktų jokios paskolos pirkt k? ?simok?tinai, tai visai gali b?t, kad ir sutik?iau :rolleyes:

 

o ta moteri?k? ??kaut prad?jo tik po to kai negavo savo dalies, b?tų gavus toliau b?tų tyl?jus..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta prasme kai negavo savo dalies vokely?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu taip.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiek pamenu taip.

nemanau juk tada but jis sakes kad duos kad ji tyletu.

as manyciau kad galbut tikejaus naudos... daugiau kazko is to ispest bet nieko neisejo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad pateisindami darbdavio vagiliavima, leidziame vogti ir is saves. Pasiimti paskolas, ligos, slaugos apmokejimas, deklaracijos, draudimines sumos ir t.t. Pagaliau atleidimo is darbo galimybe. Zinau, kad tai vyksta, taciau klestintys darbdaviai pamazel atsisako juodosios buhalterijos. Jus pateisinate tokius dalykus, vykstancius gigantiskos imones(valdomos zmogaus, dirbancio istatymu leidziamoje istaigoje) uzkulisiuose?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano darbovieteje galima sakyti, kaip irgi egzistuoja "pinigai vokeliuose", aisku tai ne tiesiogine prasme. Nuo atlyginimo pajamu mokesti atskaiciuoja, o nuo maistpinigiu ir butpinigiu - ne, vadinasi prie pensijos neprisideda.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, vetra, sakai leid?iam vogti i? savęs? Jei i? tų pinigų, kur man duotų vokely tuos mokes?ius, kur jis sumok?tų valstybej pasid??iau ? bank? ir nelies?iau iki pensijos, tai mano pensija tikrai b?tų didesn?, nei man sodra mok?s..ligos atveju..ar labai sergat?, dabar u? visk? reik mok?t, yra dalis kuri? kompensuoja ligonių kasos, bet tik dalis, visa kita susimok?sit pati..o dar +ky?iai u? visas proced?ras...

Ar pateisinam? O koks skirtumas? Vistiek nieko nepakeisim, ?mon?m gyvent reikia, o darbdaviai tuo naudojasi, va ir visa politika...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?domu, koks tos moter?l?s Zodiako ?enklas- turb?t Mergel?...

Man jos gaila- visi tie stresai oi kaip kirs per sveikat? (kaip dabar man...)...

A? j? suprantu, nes pati visuomet buvau teisyb?s ie?kotoja...

Mano vyro nuomone (kurios k? tik paklausiau), kol bus dalinami vokeliai, tol mokytojai, medikai ir t.t. negaus normalesnių algų...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ir siaip siais laikais jei busim nuo A iki Z teisingumo isikunijimai nieko nepasieksim nes kiti per galvas perlips :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.