Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Vaikas nori susirgti

Rekomenduojami pranešimai

Mano sunus ?iandien pusnuogis i?leke a balkona. Kai subariau, jis man paai?kino, kad nori susirgti, nes nenori eiti a mokykla. Ka apie tai manot?

Ar juso vaikai nori eiti a mokykla?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:geda: man taip dar nera pareiske vaikai ,noriai eina i mokykla - jau taip jiems iskiepijau , kad ju darbas mokytis :pack2_thumbup[1]: manau turi but priezastis to nenoro eit i mokykla :unsure: gal su draugais susipyko , o siaip jam mokslai gerai sekasi ?..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokslai jam prastai sekasi, bet ne del to, kad negabus, o kad nuo pirmo dieno negaliu priversti normaliai pamokas ruo?ti, per pamokas varnas gaudo. O ir bendrauti su bendraklasiais sunkiai sekasi.

Gerai, Airin, kad tau pavyko askiepyti, o a? skiepiju skiepiju ir nieko nei?eina. Vyriausiasis sunus be jokio skiepijimo noriai eina a mokykla, gerai mokosi, turi daug draugo, yra viso giriamas. O mano vidurinysis del savo sunkaus charakterio visur kliuna.

Ir kiek jam demesio skiriu, ir kiek stengiuosi, kol kas rezultato nematyti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vaiko nenoru eiti a mokykla teko susidurti, bet su noru susirgti-ne.Gal vaikai apie tai ir pagalvojo, bet man ?ito nepasake.Ir nenoras kil?s buvo ne del to, kad mokytis nenori, o del sudetingo santykio su klases draugais.Ypae tai buvo jautesi, kai lanke pirma klas?.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mani?kiui pasiseke- 37.8 Rytoj gales neiti a mokykla. Bet kad daug mokinio serga.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.