Pereiti prie turinio
uogyte

Pajamų deklaravimas

Rekomenduojami pranešimai

Gal zinote kaip cia viskas vyksta su tuo deklaravimu ir nuo ko ir ka galima atsiimti, gal kas daugiau apie tai ismano, paaiskinkit man prasau. :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau padeti, bet pati ne ka ismanau :geda Tik tiek, kad pajamu deklaravimo forma gali uzpildyti internete..mano mama, kaip tik dabar tai daro..Priklauso, ka butent nori zinoti, kaip uzpildyti, ar is ko ir kas turi gautis..Galiu pasiklausineti mamos, jei tai pades :hm:

 

Jei nori gali pasiskaitineti CIA..:mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu uz mokama lizinga galima atsiimti ka nors ar ne :mirksiukas: ir uz interneta :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei lizingas u? kompa arba interneta,tada galima.O jei u? koka kita daikta-tada ne.

Dar galima atsiimti,jei moki paskola u? busta arba ilagalaika gyvybes draudima.

 

Papildyta:

Vienas momentas-jei i?dibai ne visus metus ir nespejai pasinaudoti visu neapmokestinamu minimumu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei lizingas u? kompa arba interneta,tada galima.O jei u? koka kita daikta-tada ne.

Dar galima atsiimti,jei moki paskola u? busta arba ilagalaika gyvybes draudima.

Reta, kokiu dokumentu reikia uz interneta ir kompa, ir iki kada galima priduoti ta deklaracija

ir jei as pradibau tik puse metu tai nepriklauso ar kaip cia :hm:

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Reta, kokiu dokumentu reikia uz interneta ir kompa,  ir iki kada galima priduoti ta deklaracija 

ir jei as pradibau tik puse metu tai nepriklauso ar kaip cia :hm:

Reikia saskaitos i? parduotuves,kur pirkot kompa.Jis turi buti pilnai sukomlektuotas-jei pirksit tik monitorio ar kokia kita dala-gra?inimas netaikomas.Turi butinai buti su ara?yta programa,mums ra?e ka?kokia pigia,dabar tiksliai net neprisimenu.Deklaracija turi buti priduota iki gegu?es 1 dienos.Eia kalba eina apie 2005 metais pirkta kompa,gra?inimas eis nuo amoketos sumos-jei tai lizingas.

Jei dirbai ne visus metus-paimk pa?ymas i? darbovietes ir deklaruokis,gausi pinigelio.Forma 0462 man rodos,eia vmi tinklapyje yra.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Reikia saskaitos i? parduotuves,kur pirkot kompa.Jis turi buti pilnai sukomlektuotas-jei pirksit tik monitorio ar kokia kita dala-gra?inimas netaikomas.Turi butinai buti su ara?yta programa,mums ra?e ka?kokia pigia,dabar tiksliai net neprisimenu.Deklaracija turi buti priduota iki gegu?es 1 dienos.Eia kalba eina apie 2005 metais pirkta kompa,gra?inimas eis nuo amoketos sumos-jei tai lizingas.

Jei dirbai ne visus metus-paimk pa?ymas i? darbovietes ir deklaruokis,gausi pinigelio.Forma 0462 man rodos,eia vmi tinklapyje yra.

kompas kaip ir atkrenta, nes nepilnai sukomplektuotas kaip sakei :doh tai tik belieka uz interneta :mirksiukas: :pack2_thumbup[1]: , o kokiu cia dok. reikia :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia kreiptis a firma,kuri interneta arenge,prakti?kai a? su tuo nesusiduriau,net ne?inau.Mes tik u? kompa pinigelius atsiemem.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu Reta uz info. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pra?om :hm:

Del interneto dar Eitvydes paklausk,man rodos,ji ka?ka pana?aus pilde.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, buvau pradejus pildyt vienai moteri?kei del interneto. Ji ten toka popierela, lygtais saskaita :geda , turejo, kur buvo nurodyta suma u? interneta + modemas. Va ta bendra suma ra?osi a 0462L L2 eilut?. Tu parsisiosk ABBYY Form Filler (ka?kokia atnaujinta dabar, pa?iurek vmi tinklapa) ir tada kai parsisiosi 0462 forma (kokia konkreeiai negaliu pasakyt ne?inau kas trauksis a tavo deklaracija) galesi lengvai susipildyt, ji parodys, jei kur ko neara?ysi, pati paskaieiuos :mirksiukas:

Man atrodo, kad vmi i?duoda tokias pa?ymas gyventojams, kur matosi kiek jo darbovietes ir parduotuves ar lizingo kompanijos yra pateik? info, nes tavo deklaracijos info turi sutapt su vmi, kitaip vistiek kviesis an kilimelio...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei sutartis yra padaryta vyro vardu, uz interneta tai vyro vardu reikia pildyti ir deklaracija ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.