Pereiti prie turinio
zmonike

Pavydas

Rekomenduojami pranešimai

Parsive?em ma?aja sesut? ir per anksti,atrodo,apsid?iaugeme,kad brolis ypatingos reakcijos nerodo.Vakar pasirei?ke pavydas.Pavydi teeio.Jei vyras paima ma?aja ant ranko,reikia ant kelio sesti ir sunui.Jei ma?oji verkia,pradeda zysti ir sunus(be a?aro) ir pra?osi ant ranko.O mane pradejo ignoruoti...Eidamas miegoti nebeduoda buekio,nesileid?ia aprengiamas ar nurengiamas(ta turi daryti tetis),nepra?o ko nors paduoti(tempia teta)...Nulis demesio a mane.Tarsi sakyto:"Tu kalta,kad ji eia atsirado.Tu buvai dingusi ir gra?ai su ja".Nesileid?ia apkabinamas.Nu ir situacija... :swoon2[1]: Pralaukti?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk pasikalbeti su mazuoju ir paaiskink, kad pavydeti nera blogai..pasakyk, kad kudikiai visada reikalauja daug laiko, nes jie mazyciai ir negali sau padeti..sakyk, kad ir jis toks buvo, pabandyk jam papasakoti, koks kudikelis jis buvo, gal ka nors panasiai dare, kaip ir jo sesute :closedeyes: Pasakyk, kad ji myli taip paciai, kaip ir anksciau ir kartu pasirinkite tam tikra diena, ar laika, kada tik judu vieni ka nors galetumet nuveikti..Paprasyk jo pagalbos, pradek pasakoti ivairius dalykus, kuriuos jie kartu, kai sesute uzaugs, gales daryti..Manau, tai turetu suzadinti globojiskus jausmus..Bet tik pasistenk surasti jam laiko, galbut vyras galetu tau padeti, kad nereiktu skubeti ziureti mazyles ir galetum atsipalaiduoti siek tiek :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ka?kaip keista:ant seses nepyksta.Priej?s pir?tu pabaksnoja,pasijuokia,kai i?girsta,kad verkia,eina ?iureti.Bande sosk? ki?ti.Bet atrodo tarsi ant man?s pykto,o teeio pavydi... :closedeyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia yra visai normalus reiskinys.

Turbut tavo sunui kazkur apie 5m? :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Parsive?em ma?aja sesut? ir per anksti,atrodo,apsid?iaugeme,kad brolis ypatingos reakcijos nerodo.Vakar pasirei?ke pavydas.Pavydi teeio.Jei vyras paima ma?aja ant ranko,reikia ant kelio sesti ir sunui.Jei ma?oji verkia,pradeda zysti ir sunus(be a?aro) ir pra?osi ant ranko.O mane pradejo ignoruoti...Eidamas miegoti nebeduoda buekio,nesileid?ia aprengiamas ar nurengiamas(ta turi daryti tetis),nepra?o ko nors paduoti(tempia teta)...Nulis demesio a mane.Tarsi sakyto:"Tu kalta,kad ji eia atsirado.Tu buvai dingusi ir gra?ai su ja".Nesileid?ia apkabinamas.Nu ir situacija... :swoon2[1]: Pralaukti?

nesijaudink zmonike visa tai kas pas tave vyksta yra normalu ,tavo pirmam mazyliui reik daugiau laiko priprast tik neseniai buvo vienas o jau dabar ir sesute maza yra ,na vistiek vaikiukui toks kaip ir sokas viskas taip greitai pasikeite,pamatysi trupuciuka daugiau laiko praeis ir viskas bus :pack2_thumbup[1]:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau su juo pa?iureti nuotrauko albuma ir parodyti, kad jis irgi buvo toks ma?utis ir jam reikejo viso mamos demesio. Matyt, ir teveliui reikia pasistengti- kuo daugiau bendrauti su sunum. Eiti su juo pasivaik?eioti, filmuko a kina pa?iureti, pa?aisti.

Prisimenu- buvo ir mums taip. Reikes laiko. Daug laiko. Net esant dideliam am?iaus skirtumui tarp vaiko, pavydo esama. Tik patys vaikai to nesupranta.

12059.jpg


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Zmonike, lai tetis daugiau uzsiima Domuku, lai rodo demesi, zaidzia, eina i lauka ir t.t. ko daugiau demesio !!!

As iki siol atsimenu savo pavyda broliukui :susigedes nors man jis buvo mylimas ir mielas, jauciau pykti ant mamos, tecio, jauciausi atstumta :this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Parsive?em ma?aja sesut? ir per anksti,atrodo,apsid?iaugeme,kad brolis ypatingos reakcijos nerodo.Vakar pasirei?ke pavydas.Pavydi teeio.Jei vyras paima ma?aja ant ranko,reikia ant kelio sesti ir sunui.Jei ma?oji verkia,pradeda zysti ir sunus(be a?aro) ir pra?osi ant ranko.O mane pradejo ignoruoti...Eidamas miegoti nebeduoda buekio,nesileid?ia aprengiamas ar nurengiamas(ta turi daryti tetis),nepra?o ko nors paduoti(tempia teta)...Nulis demesio a mane.Tarsi sakyto:"Tu kalta,kad ji eia atsirado.Tu buvai dingusi ir gra?ai su ja".Nesileid?ia apkabinamas.Nu ir situacija... :swoon2[1]: Pralaukti?

manau kaip ir dauguma,kad vaikui reikia laiko.jis juk supranta,kad anksciau buvo vienas mylimas ir lepinamas,o dabar atsirado konkurente su kuria teks dalintis.vaikas visa laika jaus konkurencija-net ir paauges,tai gali praeiti tik tuomet kai jau jam nebereiks tevu globos,bet galiu pasakyti kad taip elgesi visi vaikai.ir del sito stipriai nerimauti nereikia-jis paaugs atsiras su sesute bendru interesu ir siek tiek apsiramins.reikia kantrybes.as prisimenu kaip musu mama parsiveze namo sesute,tai mes su broliu budami 10-11metu pasijautem nereikalingi,pajautem atsiradusia konkurencija tarp musu ir mazosios.o ka kalbeti apie 2metuku berniuka kai jam vienam reikia motiniskos globos ir kuria jisai nenori dalintis su ne kuom.

tad nerimauk tai susitvarkis savaime-tik reikia daugiau kalbetis su maziuku.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,situacija kaip ir ger?ja.Manęs ignoravimas,matyt,buvo to vakaro blogos nuotaikos padariniai.Galb?t pervargimas.Nors ir dabar s?nui labiau reikia t??io.Bet gal taip ir turi b?ti...

Pavydo dar yra.Bet tik tada,kai t?tis paima sesę ant rankų.Tada ir jis zyzdamas rop??iasi t??iui ant kelių ar reikalauja j? paimti ant rankų.

Pats pirmas lekia sesei suverkus,duoda soskę.Pats stum? ve?im?l?,mums net neleisdamas prie jo prisiliesti.Dabar u?sinor?jo maitinti i? buteliuko.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmonike,kaip dabar jums sekasi?

Kaip Domis su sese bendrauja? :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavydas jau praejo,tik kartais islenda.Paimi sese ant keliu,ir jis lipa.Tai sedi abu susiglobusi... :) Kartais gaila zaislu,rekia "mano" ir neduoda,tik jos barskucius parydena.Kartais dosnus labai:apkrauna zaislais,kad vos vaikas matosi.Pagirdo is buteliuko,nusluosto burnyte,ikisa soskyte,paduoda pamperius,serveteles ir rubelius-kai sirdele suminksteja.Nori dukti su ja.Uzgauna besitrindamas salia.Nesuvokia dar,kad ji mazesne ir nespeja su juo.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai saunu kad vakuciai sutaria :this::super::super:

mano Livija labai laukia lialiaus :glare: Kiekviena vakara atsigula man ant krutines ir vis klause, ar nesunku man ir leliukui :lol: :this:

Pasakoja kaip ji vaziuos pirkti soskytes,buteliukus ( cia viska ji suplanavo :lol: ).

Taip norisi kad veliau butu viskas gerai ir dukryte gerai priimtu savo broliuka ar sesute :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.