Pereiti prie turinio
Sindi ♥

Darbas trimis pamainomis

Rekomenduojami pranešimai

Nor??iau,kad para?ytų tos(tie)kurie dirba trimis pamainomis.A? pavyzd?iui ?iandien ryte par?jau i? naktin?s pamainos :lol: :doh: na ir koks jau ?ia savaitgalis gali b?ti?Iki pietų i?simiegojau nes vis? savaitę tai toks ten ir poilsis(po kelias valandas)o dabar tai tik prie kompo ir paj?giu s?d?t :D .

O kaip jums?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As dirbu pagal normalu darbo grafika,bet po darbo,beveik visus savaitgalius esu uzimta, dirbu,dirbu,dirbu... :doh: Kartais pavargus pagalvoju, kam as taip darau?

Bet paskui pagaunu save mastant, kaip man patinka mano darbas :lol: :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet paskui pagaunu save mastant, kaip man patinka mano darbas :hm: :mirksiukas[1]:

 

 

O kad visiem ?mon?m darbas toks malonus b?tų :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nor??iau,kad para?ytų tos(tie)kurie dirba trimis pamainomis.A? pavyzd?iui ?iandien ryte par?jau i? naktin?s pamainos :hm::hm: na ir koks jau ?ia savaitgalis gali b?ti?Iki pietų i?simiegojau nes vis? savaitę tai toks ten ir poilsis(po kelias valandas)o dabar tai tik prie kompo ir paj?giu s?d?t :hm: .

O kaip jums?

Tai gal KRAITEN?J dirbi?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai gal KRAITEN?J dirbi?

Ne,Geiste,tu i? Majamio :grin: ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausiu tod?l, kad ?inau, jog ten pamaininis darbas... Kas ledus ? d??es krauna, kas silkes sveria... :grin:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...kas mokytojauja...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokytojaujama dviejose pamainose. Tre?ios neb?na.

Paklausiau tod?l, kad ?inau, kokios ?mon?s yra mano gimtojoje Marijampol?je...Ten gal dar buv. putliųjų verpalų fabrike yra trys pamainos, kitur- ne?inau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai tur?ti darbelio, ir kelias vietas... A? pavyzd?iui per kelias darbovietes dirbu, dvi darbo vietose, kita namu?iuose... :-) i? trijų tik vienas darbas prie ?irdies :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gerai tur?ti darbelio, ir kelias vietas... A? pavyzd?iui per kelias darbovietes dirbu, dvi darbo vietose, kita namu?iuose... :-) i? trijų tik vienas darbas prie ?irdies :doh:

Na ir kuris gi?Leisk sp?ti-namuose :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sindi,ar dar tebedirbi trimis pamainomis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sindi,ar dar tebedirbi trimis pamainomis?

Taip ,nors jau pakeičiau darbą bet vistiek į pamaininį.Labai norėčiau dieninio,tačiau čia pas mus labai prastai moka už dieninius darbus,turiu omenyje eilinius darbuotojus-"juodukus" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.