Pereiti prie turinio
oksana

žiedai ir kaklo papuošimai

Rekomenduojami pranešimai

kokius ziedukus nesiojate?didesnius ar mazesnius?su akutemis?ar beju?

taip pat zinau kad nedaugelis megsta kaklo papuosimus-ar jums patinka?taip pat kokius nesiojate?

gal parodytumete nuotraukyteje :)

as perkelsiu nuotraukyte siek tiek veliau. :mirksiukas[1]:

Redagavo nera

oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesioju 4 ziedus.Vestuvini(su baltu auksu,truputi raizytas),suzadetuviu(su mazom baltom akutem),mamos dovana(gelyte formos)ir draugu dovana(su saules akmenuku).

Kaklo papuosalai man patinka masyvesni,ivairiu spalvu,kad galima butu derinti prie rubu.Pvz.is Ibero.Gaila pati tokiu papuosalu turiu mazai.Reikes kada pataisyti padeti.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dedu savo kolekcija :lol: siaip patinka visokie, ir mazi, ir didesni papuosalai, priklauso nuo verimu darbuziu :lol:

 

Grandineles..

grandineles.jpg

 

Ziedai ir apyrankes..

ziedai.jpg

 

Veriniai..

veriniai.jpg

 

Ir dar vienas komplektelis, kuriuo buvau pasipuosus per Naujus metus..

verinys.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na dedu savo kolekcija :lol: siaip patinka visokie, ir mazi, ir didesni papuosalai, priklauso nuo verimu darbuziu :lol:

 

Grandineles..

grandineles.jpg

 

Ziedai ir apyrankes..

ziedai.jpg

 

Veriniai..

veriniai.jpg

 

Ir dar vienas komplektelis, kuriuo buvau pasipuosus per Naujus metus..

verinys.jpg

waw Nicole nuostabia kolekcija turi-jetau ir kiek daug visko.

man taip pat patinka visokie pakabukai,ziedai,apirankes,nesvarbus nei dydis nei formos-viskas man yra grazu-tik reikia priderinti prie rubu.

negaliu dabar parodyti savo kolekcijos,nes baterijos nusedo fotike :lol: :lol:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole,tikrai labai grazus papuosalai :lol: o ipatingai tas ziedas su apvalia,maza akute :lol: tikrai labai grazus :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu merginos uz komplimentus :P siaip tai dauguma papuosalu isigijau visai neseniai, nes pradejus dirbti aksesuaru parduotuveje, negaliu atsilaikyti, ir vis perku ka nors..o dar kai dideles nuolaidas gaunu, tai isvis :doh: :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciu merginos uz komplimentus :rolleyes: siaip tai dauguma papuosalu isigijau visai neseniai, nes pradejus dirbti aksesuaru parduotuveje, negaliu atsilaikyti, ir vis perku ka nors..o dar kai dideles nuolaidas gaunu, tai isvis :hm::nea:

 

 

Gal ir ne ? tem?, bet tu, Nicole, ne batų parduotuvei dirbi?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aciu merginos uz komplimentus :geda: siaip tai dauguma papuosalu isigijau visai neseniai, nes pradejus dirbti aksesuaru parduotuveje, negaliu atsilaikyti, ir vis perku ka nors..o dar kai dideles nuolaidas gaunu, tai isvis :doh: :D

nera uz ka dekoti.kas grazu tas grazu-ta mes ir sakome,o silpnybe ir pas mane yra papuosalams :baby:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal ir ne ? tem?, bet tu, Nicole, ne batų parduotuvei dirbi?

Aga... as taip pat maniau :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Batu ir aksesuaru parduotuveje :mirksiukas[1]: pardavinejame batus ir batu prieziuros priemones, rankines ir aksesuarus (dirzus, akinius nuo saules, pinigines, verinius, auskarus, ziedus, apyrankes).. Ir dar kartais pardavinejame salikus bei kepures, paltus ir kojines :baby::geda:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne?ioju tik vestuvin? ?ied?...

Esu dovanų gavus ir apyrankių, ir grandin?lių, bet viskas stovi d??ut?se...

?iedo gra?aus niekaip negaliu i?sirinkti- mano pir?tai labai ploni.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

445e41e2048bb.jpg

 

445e421226e36.jpg

 

445e423a93f1d.jpg


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.