Pereiti prie turinio
uogyte

skiepas nuo erkių

Rekomenduojami pranešimai

Norejau paklausti, gal zinote ar dar ne per velu skiepytis nuo erkiu? :D :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per v?lu niekada nebus, nebent jau erk? isisiurb?. Bet ir tai i?traukę erkę tur?tumt pasiskiepint.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmadieni vesiu savo maziu skiepyti, tikriausiai dvi vakcinas leis is karto :baby:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pirmadieni vesiu savo maziu skiepyti, tikriausiai dvi vakcinas leis is karto :baby:

o kodel dvi iskarto ?


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai skambinau sake ,kad leis 2 vakcinas, bet kai nuveziau paskiepyti leido tik viena, antra bus po menesio, o trecia po 9 men, ir tada bus jau pilna doze. Pirmas skiepas tik gaminasi antikuniai, tik po antro skiepo ir tik po 2 savaiciu, tipo jau bus nepavojingas erkes ikandimui( erkiniam encefalitui) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va , vakar gavome antra doze nuo erkiu , po dvieju savaiciu jau bus ramu visai :lol:

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera, o kiek kainavo skiepai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmas skiepas 36 su centais, o antras 33 su centais :P

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane skiepijo 4 sykius :

antras po m?n?sio , tre?ias po metų ir paskutinis (tipo gruntas ) po 3 metų . Matomai suaugusiems ir vaikams atlieka skirtingai :wacko:

Vakar i?trauk? man erkę , teks ryt pas daktarę varyt nes ranka rausta ir be proto per?ti , toj vietoj ranka kar?ta ir begalinis noras kasytis . Ech ne pirmas kartas jau taip , myli erk?s mane :ph34r:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane skiepijo 4 sykius :

antras po m?n?sio , tre?ias po metų ir paskutinis (tipo gruntas ) po 3 metų . Matomai suaugusiems ir vaikams atlieka skirtingai :geda:

Vakar i?trauk? man erkę , teks ryt pas daktarę varyt nes ranka rausta ir be proto per?ti , toj vietoj ranka kar?ta ir begalinis noras kasytis . Ech ne pirmas kartas jau taip , myli erk?s mane :ph34r:

oho kaip baisu :wacko: :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O sakykit ką daryti, kaip mūsų pilnas sklypas erkių??? ;)

Praėjom kažkada pro visą sklypą, žodžiu nuo ribos iki ribos, ir išėja pamatėm kad esam aplime erkėm brrr net pagalvojus atrodo per kūną limpą. Tai kaip gi ten gyvent reiks? Kaip jas išnaikinti reiktų???

Aišku, prasidės statybos, prastumdys žemes, toj vietoj apmažės, bet gi nedings visai, ar ne?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu gal pasiieškok iš anksto kokio chemikalo... gal ten kelis kart purkšt reiks.. gal dabar kaip tik tinkamas metas... viena ausim girdėjau, kad sunku su tom erkėm.. rimti parazitai.. neina taip lengvai atsikratyt... sėsk prie google ir pirmyn... ;)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.