Pereiti prie turinio
kicule

Kokią avalynę nešioja jūsų vaikučiai?

Kokią avalynę nešioja jūsų vaikučiai  

14 narių prabalsavo

1. 1. Kokią avalynę nešioja jūsų vaikučiai

• Perku tik gerą avalynę
      8
    • Bet kokią importinę avalynę( kaina nesvarbi)
      2
    • Pigiasnę... dažniausiai turguje
      3
    • Kita...
      1
    • 0

Rekomenduojami pranešimai

Kokia avalynę mes perkame mūsų vaikučiams? :lol: :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ger? ir kokybi?k?.Ji, ai?ku, nepigi...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

3 metus isdirbau matuodama vaikuciams batukus, todel zinau, ka ju kojytems gali padaryti netinkama pigi avalyne..Taigi, stengiuosi pirkti kokybiska ir dukreles kojytems tinkancia avalyne, net jei kaina ir didoka :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Perkam gera avalyne.Tuo labiau,kad buvo pilnapadyste nustatyta.Matyt,kai pradejo vaikscioti maudavom" bel tik batukus".Vat ir sugadinom...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Perkam gera avalyne.Tuo labiau,kad buvo pilnapadyste nustatyta.Matyt,kai pradejo vaikscioti maudavom" bel tik batukus".Vat ir sugadinom...

Galvoju, kad pilnapadystei atsirasti daugiau ?takos turi paveldimumas...

Mano vienas s?nus yra plok??iap?dis. Pasirodo, mano vyro sesuo yra plok??iap?d?... Bet tai jai gyventi netrukdo...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

perku is turgaus , Maximos ir visur kur ka grazaus , gero, ir nebrangaus randu, va :D :P

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Galvoju, kad pilnapadystei atsirasti daugiau ?takos turi paveldimumas...

Mano vienas s?nus yra plok??iap?dis. Pasirodo, mano vyro sesuo yra plok??iap?d?... Bet tai jai gyventi netrukdo...

O as prisiskaiciau,kad kai tik vaikas pradeda vaikscioti reikia auti gera avalyne(kietu paduku,su isimimu ant paduku ir t.t.)Bet perskaiciau per velai...Audavom tokias minkstas sliurytes,kedukus minkstais padeliais...Sakau,matyt del to pilnapadyste atsirado.Seimoj niekur pilnapadziu nera.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

mano didzioji batus suvaro i skutelius :flowers: ,bandem ir geresne avalyne pirkt uz 320 lt galvoju kai isaugs as nubaigsiu (man jau tinka jos batai o ji i mano nevisus teitelpa ) na ir sezono neatlaike kita kart tie turginiai ilgiau islaiko

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

perkam ivairius batukus. turguje retai, dazniau parduotuveje, kai griztam i lietuva tai ir maximoj ir i turgu uzsukam....

o koks padukas turi buti 2 su puse metu vaiko? ar labai turi matytis jau tas islenkimas?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Koks islenkimas?Kur ant pado buna? :mirksiukas: Man atrodo vis tik geriau su juo,del paduko,del pilnapadystes...Manau...

As paskutinius batukus isvis is norfos nupirkau.Buvo 70 procentu nuolaida avalynei.Kiek nesios gi?Gal vienam pavasariui tik uzteks.Auga koja...O batukai grazus,normalus...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Koks islenkimas?Kur ant pado buna? :mirksiukas: Man atrodo vis tik geriau su juo,del paduko,del pilnapadystes...Manau...

As paskutinius batukus isvis is norfos nupirkau.Buvo 70 procentu nuolaida avalynei.Kiek nesios gi?Gal vienam pavasariui tik uzteks.Auga koja...O batukai grazus,normalus...

nea turejau omeny koks islenkimas ant vaiko pedos turi buti?ar didelis?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.