Pereiti prie turinio
kicule

Kokią avalynę nešioja jūsų vaikučiai?

Kokią avalynę nešioja jūsų vaikučiai  

14 narių prabalsavo

  1. 1. Kokią avalynę nešioja jūsų vaikučiai

    • Perku tik gerą avalynę
      8
    • Bet kokią importinę avalynę( kaina nesvarbi)
      2
    • Pigiasnę... dažniausiai turguje
      3
    • Kita...
      1
    • 0


Rekomenduojami pranešimai

Kokia avalynę mes perkame mūsų vaikučiams? :lol: :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ger? ir kokybi?k?.Ji, ai?ku, nepigi...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3 metus isdirbau matuodama vaikuciams batukus, todel zinau, ka ju kojytems gali padaryti netinkama pigi avalyne..Taigi, stengiuosi pirkti kokybiska ir dukreles kojytems tinkancia avalyne, net jei kaina ir didoka :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkam gera avalyne.Tuo labiau,kad buvo pilnapadyste nustatyta.Matyt,kai pradejo vaikscioti maudavom" bel tik batukus".Vat ir sugadinom...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is turgaus perku abiems :D


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Perkam gera avalyne.Tuo labiau,kad buvo pilnapadyste nustatyta.Matyt,kai pradejo vaikscioti maudavom" bel tik batukus".Vat ir sugadinom...

Galvoju, kad pilnapadystei atsirasti daugiau ?takos turi paveldimumas...

Mano vienas s?nus yra plok??iap?dis. Pasirodo, mano vyro sesuo yra plok??iap?d?... Bet tai jai gyventi netrukdo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perku is turgaus , Maximos ir visur kur ka grazaus , gero, ir nebrangaus randu, va :D :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galvoju, kad pilnapadystei atsirasti daugiau ?takos turi paveldimumas...

Mano vienas s?nus yra plok??iap?dis. Pasirodo, mano vyro sesuo yra plok??iap?d?... Bet tai jai gyventi netrukdo...

 

O as prisiskaiciau,kad kai tik vaikas pradeda vaikscioti reikia auti gera avalyne(kietu paduku,su isimimu ant paduku ir t.t.)Bet perskaiciau per velai...Audavom tokias minkstas sliurytes,kedukus minkstais padeliais...Sakau,matyt del to pilnapadyste atsirado.Seimoj niekur pilnapadziu nera.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano didzioji batus suvaro i skutelius :flowers: ,bandem ir geresne avalyne pirkt uz 320 lt galvoju kai isaugs as nubaigsiu (man jau tinka jos batai o ji i mano nevisus teitelpa ) na ir sezono neatlaike kita kart tie turginiai ilgiau islaiko


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perkam ivairius batukus. turguje retai, dazniau parduotuveje, kai griztam i lietuva tai ir maximoj ir i turgu uzsukam....

o koks padukas turi buti 2 su puse metu vaiko? ar labai turi matytis jau tas islenkimas?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks islenkimas?Kur ant pado buna? :mirksiukas: Man atrodo vis tik geriau su juo,del paduko,del pilnapadystes...Manau...

 

As paskutinius batukus isvis is norfos nupirkau.Buvo 70 procentu nuolaida avalynei.Kiek nesios gi?Gal vienam pavasariui tik uzteks.Auga koja...O batukai grazus,normalus...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Koks islenkimas?Kur ant pado buna? :mirksiukas: Man atrodo vis tik geriau su juo,del paduko,del pilnapadystes...Manau...

 

As paskutinius batukus isvis is norfos nupirkau.Buvo 70 procentu nuolaida avalynei.Kiek nesios gi?Gal vienam pavasariui tik uzteks.Auga koja...O batukai grazus,normalus...

nea turejau omeny koks islenkimas ant vaiko pedos turi buti?ar didelis?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.