Pereiti prie turinio
kicule

Ar esate pastebėję ypatingų reiškinių

Rekomenduojami pranešimai

Ar esate pasteb?ję ypatingų rei?kinių susijusių su antgamtiniais k?nais :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau temos...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavizdziui mano bendradarbes tikina, kad viena karta mate kazka panasaus i skraidacia lekste,sako gaila kad tuo momentu nebuvo daugiau nieko is kolektyvo kad pamatytu ir nemanytu kad tai isgalvotas dalykas...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano t?vukas ?iais metais yra matęs ka?k? ne?prasto, sak?, kad buvo danguj ka?koks did?iulis ry?kus raudonas apskritimas..tarsi b?tų labai padid?jęs m?nulis. I? prad?ių man?, kad vaidenas :lol: , bet ilgiau pastov?jo ir vistiek t? pat? mat?..kadangi dirbo..?jo dirbt toliau, po keliolikos minu?ių i??jo laukan pa?i?r?t, bet to ka?ko jau nebuvo... :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka panausaus mate ir jos, tik sako kad sidabrines spalvos. :smi:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? supratau, kad ten ji mat? NSO, o mano t?vukas galvoja, kad tai tiesiog buvo keistas gamtos rei?kinys :unsure:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka butent jos mate as nezinau, bet kad buvo kazkas ypatingo, tai faktas.

Sake gyvenime nieko panasaus nemate! :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as viena karta maciau,bet buvau dar vaikas 7metu. supausi velai vakare prie namu ant supyniu ir visa laika ziurejau i dangu,ten pamaciau skrendant kazka apvalaus,bet tai buvo labai aukstai dangyje.labai ryskaia baltai sviete.niekas manim nepatikejo kai papasakojau,o sita dalyka as atsiminsiu visada... nezinau ar tai buvo gamtos reiskinys ar nso,bet buvo labai netiketai ir keistai.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash irgi maciau kai buvau vaikas, palangoje, atsimenu daug zmoniu ten tada ziurejo, buvo kazkas apvalus sviesus, dabar galvoju gal kas su lazereis sviete i dangu, bet tais laikais nelabai tokiu but galejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:coffee:

Sirdela, apie ka mastai? :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.