Pereiti prie turinio
uogyte

Šampūnas Riebiems Plaukams.

Rekomenduojami pranešimai

Nu šakės :wacko:

O aš kaip tik kartais lorealio panaudoju tą raudoną :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hm...

 

šiuo metu nusipirkau žinokit kažkokį rusišką, be parabenų visokių, nebrangus, o priekaištų neturiu - plaukai tapo purūs ir blizgantys :wacko:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu isigijau wash and go sampuna su dilgelemis, kolkas plaukai nepriprato ir maziau rebaluojasi, purumo suteikia, na neblogas


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nusipirkau Himalaya ale naturalu, su proteinais riebiems plaukams :mirksiukas: tai mano pastebejimas butu toks, kad anksciau galva tekdavo plauti kas trecia diena, o dabar jau ketvirta diena sedziu su neplauta ir visai normaliai :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
riebius plaukus rekomenduojama plauti kuo reeiau. Eia a? ai?ku nekalbu, kad eikit a darba su neplauta galva, bet ?inokit, kad jei plaukai greit riebaluojasi, tai kuo da?niau plausit, tuo labiau jie riebaluosit, nes ten ka?kaip i?siplauna paodinis riebalo sluosnis, duodamas signalas ja didint, plaukai riebaluojasi ir tai u?burtas ratas. Buvau dava?iavus iki to, kad reikejo plaut kiekviena diena, ryte i?siplaunu, o popiet jau baisu, bet paskui neploviau an savaitgalio, prakentejau, paskui taip i?ejo, kad a darba nereikejo eit ir po truputa, po truputa ir dabar plaunu du kartus a savait?, na nebent koks rimtesnis atvejis pasitaiko (balius, susirinkimas, i?vyka ar pan.)

 

vat cia tai gryna nesamone..... nors man ir kirpejos pataria kuo reciau plauti galva, bet kad as ja ir taip retai plaunu- karta i savaite....kai sedziu namie tai neplaunu visai ir gan ilgai,o kai reik eiti kur tai tenka plauti, nes jau tada buna nors grezk riebalus ant keptuves :flowers: bet jie vistiek kaip riebalavosi taip ir riebaluojasi labai greitai- mano plaukams siaip kasdien reikalingas plovimas, kad jie butu svariai grazus.

Arba dar geriau alaus mielės arba jų tabletės, pradės ir plaukai daug greičiau augti, tik nereiktų išsigasti kad pradžioje išbers visą veidą, tai praeis. Taip iškeliami visi nešvarumai veido.

Aš karts nuo karto pageriu alaus mielių tablečių, jų reik maždaug 10 per dieną :mirksiukas:

 

bet kad tos mieles ir storina....pilnina.... mano sese gere, tai dabar turi problemeliu su svoriu :flowers:

Siandien is drauges gavau tokia zinute i email, kiek teisybes joje, nezinau, galbut tai tik konkurentu reklaminis triukas, bet.. pasidalinu su jumis

 

Demesio!

Pavojingi sampunai!!! uzdrausti Dubajaus vyriausybes !! SLS (pavojinga medziaga)

 

CLEAR , FRUCTIS , Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop

 

image002lt7.jpg

 

image003yg8.jpgimage004rp8.jpg

 

image005rq5.jpgimage006ft6.jpg

 

image007hz7.jpgimage008gy1.jpg

 

visi sie sampunai naudoja kazkoki chemikala vadinama SLS, kuris is tikro yra grindu ploviklis. jie naudojami kad sampune butu daugiau putu.

Isivaizduokit ka gali grindu ploviklis padaryti jusu plaukams ar galvos odai. jis pazeis plaukus iki pat saknu. tikrinkit SLS chemikala ir dantu pastu sudetyje,

nes ir ten jo daug kas deda. naudokites tik saugiais produktais, sudetyje neturinciais SLS. juos galima rasti ivedus google.com sakini: "SLS Free Shampoo" arba "SLS Free Toothpaste".

 

Dangerous Shampoo!!!

Banned By Dubai Government!!

Sodium Laureth Sulfate

SLS

CLEAR , FRUCTIS ,Vo5, Palmolive, Paul Mitchell, L'Oreal , Body Shop

 

 

All these Shampoos use a chemical called SLS which is actually a floor cleaner. They are used so as to produce more foam.

Imagine what a floor cleaner can do to you hair and scalp. It will damage the very roots of your scalp.

Check out for SLS in toothpaste too!!!

Use the ones which are free from this extremely harmful chemical.

Type in "SLS Free Shampoo" or "SLS Free Toothpaste" in Google.com to get a list of companies selling safe products.

as ir tokius dalykus gaudavau ne vien apie sampunus, bet ir apie kosmetinius produktus..... manau,kad cia siaip konkurencija- jeigu rimtai tai viskas yra kenksminga ir pavojinga, bet visko atsisakyti zmogus negali....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieną kart į savaitę plauni galvą ir sakai kad tavo plaukai riebūs???

Juokauji turbūt, daugelis merginų su riebiais plaukais turbūt viską atiduotų jeigu galėtų kartą per savaitę plaut galvą.

Aš būną neplaunu tris dienas, bet jau kaip reik plaut tai siaubekas būną, žiaurus.

O jeigu normaliai tai bent jau kas antrą dieną privalomai plaunu, o dar geriau būtų kasdien.

 

Beje, ir retesnis plaukų plovimas stabdo riebalavimasi greita tai gryna teisybė.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tikruju, daug ka atiduociau, kad galeciau galva viena kart i savaite plauti :flowers:

Stengiuosi plauti kas antra diena, bet jeigu zinau, kad turesiu koki susimatyma, tai plaunu ir kasdien

nes riebaluojasi nerealiai, nervas ima :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vieną kart į savaitę plauni galvą ir sakai kad tavo plaukai riebūs???

Juokauji turbūt, daugelis merginų su riebiais plaukais turbūt viską atiduotų jeigu galėtų kartą per savaitę plaut galvą.

Aš būną neplaunu tris dienas, bet jau kaip reik plaut tai siaubekas būną, žiaurus.

O jeigu normaliai tai bent jau kas antrą dieną privalomai plaunu, o dar geriau būtų kasdien.

 

Beje, ir retesnis plaukų plovimas stabdo riebalavimasi greita tai gryna teisybė.

Indrute gal ne taip parasiau- turejau omeny,kad stengiuosi reciau plauti plaukus, nes visur prisiskaiciau,kad tada maziau riebaluojasi.... bet man reikia kasdien plauti galva, nes jeigu vakare isploviau galva tai kita diena jau jie riebaluoti....dabar plaunu viena karta i savaite- vaikstau su siaubingai riebaluota galva, ir plaukai kaip riebalavosi taip ir riebaluojasi....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.