Pereiti prie turinio
oksana

Mergelės ženkliukas

Rekomenduojami pranešimai

:geda: sveiki visi.

nutariau sukurti sita tema,nes mano dukryte yra gimusi po mergeles zenkleliu. :haha:

todel noreciau kad apibudintumete savo xarakteri,bendrautumete. :mirksiukas[1]:

Redagavo Indrute

oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palanku rizikuoti proto ribose, nepasiduodant Juodojo M?nulio profesin?ms provokacijoms . Pasitelkite r?m?jus, gr??kite prie senų sumanymų ir ka?kada pristabdytų pelningų u?si?mimų. Tik?tini reik?mingi sandoriai. Kreipkit?s ? draugus, jie pad?s ?sitvirtinti pasirinktose naujose pozicijose, mat dauguma senų ry?ių dabar nutr?ks . ?vaig?d?s palankios naujiems romanams. Atsilieps ir net alty? u?sispyr?lis (-?). Kur ir kod?l jis (ji) buvo dingęs? Parodykite VIP’ui i?skirtin? d?mes?, pagerbkite d?mesio i?tro?kus? puikuol? - ir su?inosite


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

100903.gif

billedf.gif

jomfruen.gif

stj09.gif

jungfrau.gif

Stj_(7).gif


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveika,na as mergele...na o mano charakteris labai yvairus,net nzn...pvz,kai susipykstu su kuo nors,tai begu i savo kambary,uzsidarau ir zliumbiu kaip maza mergaite,bet po keliu min man vel viskas gerai...ta akimirka atrodo imsiu ir dingsiu is cia,nes ziauriai nusibodo,bet paskuj viskas ciki... :blink:

5.gif


CA76DKLF.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba, laba... as taip pat mergele :D

Kas del charakteriu, tai... galiu pasakyt tesiai... :blink: bjaurus!!! :ninja:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MANO TEVAS YRA MERGELE,TAI CHARAKTERIS NUOSTABUS IR SIAIP ESU GIRDEJUSI,KAD ZMONES GIME PO MERGELES ZENKLU YRA LABAI GERI IR NUOSTABUS-DZIAUGIUOSI KAD MANO MERGAITE YRA MWERGELE :blink:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del to nieko nesakau, ir as noreciau kad mano antras vaikas ( jei Dievulis duos) butu mergele :mirksiukas[1]: :blink:

Turejau omeni charakteri, seimoj. Visu pirma labai greitai uzsidegu kaip degtukas , veliau pagalvoju kad gal ir be reikalo :ninja:

Patinka savo charakterija uzsispyrimas, ko labai uzsimanau, butinai turiu pasiekti!!! Del to labai dziaugiosiu, nes turejau tikrai nelengva gyvenima. Ir tik tai as pati ji pakeiciau. Labai myliu savo darba, visada labai stengiosiu ka bedarydama. Esu istikimas draugas.

Nors kartais naudoju pokaki, kaip su manim, taip ir AS!!! :mirksiukas[1]:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip Mergel?ms su humoro jausmu?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kaip Mergel?ms su humoro jausmu?

o su humoro jausmu bent jau man viskas gerai,as ji tikrai suprantu :icon_king:


CA76DKLF.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek zinau mergeles zenklas labai gerai sueina su avinais-ju charakteris labai panasus yra :mirksiukas[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Venkite gin?ytis bei ?ad?ti, tarpininkauti ar u? k? nors laiduoti. ?iandien apdairiau vairuokite automobil?, neva?in?kite be bilietų visuomeniniu transportu – negadinkite nervų nei sau, nei kitiems. Tvarkant dalykinius reikalus, tikrinantis sveikat? arba kur nors vykstant galima ir lemtinga pa?intis.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Venkite gin?ytis bei ?ad?ti, tarpininkauti ar u? k? nors laiduoti. ?iandien apdairiau vairuokite automobil?, neva?in?kite be bilietų visuomeniniu transportu – negadinkite nervų nei sau, nei kitiems. Tvarkant dalykinius reikalus, tikrinantis sveikat? arba kur nors vykstant galima ir lemtinga pa?intis.

mano tevas mergele ir jis vazineja i tuolimuosius reisus-tai net siurpuliukai per kuna pravare kai perskaiciau eilute "siandien apdairiau vairuokite automobili" -kaip tik jis yra isvaziaves!!!! :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.