Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

kokie atsiliepima apie sia kosmetika. Kazkada naudojau kremuka toki , 3EC49036D0C141BCE1000000AC110A15.jpg tai labai patiko, kaip sios kosmetikos tusai ir t.t :icon_king:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kremas veidui-labai padejo,kai per nestuma buvo labai sausa oda ir niekas jau negelbejo...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kremai Nivea'os nemirtingi. A? visad tokio kremo kosmetiniai turiu, lygiai tokioj tutel?j kaip nera parod?. Naudoju, nuo odos drekinimo po baseino/pirties, akių makia?ui nusivalyt, jeigu pamir?tu pasiimt akių valikl?, pagrinda pudrai ir t.t. ?ia visk? i?vardinau k? darau kur nors i?vykus.

Namie ?inoma turiu rimtesnių firmų kremus, bet efektas tai lygiai toks pats....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dešimt metų jau naudoju Nivejos kremą veidui,pienelį kūnui ir šampūnus,esu labai patenkinta,kitos firmos man netinka taip kaip nivea :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju paprasta Nivea krema(plokscias,melynas indelis).Gavau meginuka Nivea kremo.Su soja(kaip supratau).Nutariau pabandyti.Kita diena visas veidas buvo ismetytas raudonomis dememis,visa nieztejo ir perstejo.Perstejimas nepraejo kokias 4 dienas.Oda tapo be proto sausa,net serpetojo.Po 3-4 kartus per diena tepiau senaji Nivea krema,jau iprasta.Atsigavo veidas.Eksperimentu kaip ir pakaks... :this:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano oda taip pat labai jautri, del to ir bijau keisti i koki nors kita krema, o paprasta NIVEA man labai tinka :this:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užvakar nusipirkau pirmą gyvenime NIVEA tušą 357816.jpg

Pirmą kartą pasidažiau nenuvalius šepetėlio - visos blakstienos aplipo sulipo. Šiandien pabandžiau nuvalyti - dažo visai neblogai, bet nežinau ar dar kartą pirksiu.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Užvakar nusipirkau pirmą gyvenime NIVEA tušą 357816.jpg

Pirmą kartą pasidažiau nenuvalius šepetėlio - visos blakstienos aplipo sulipo. Šiandien pabandžiau nuvalyti - dažo visai neblogai, bet nežinau ar dar kartą pirksiu.

Niekad tokio nesu bandzius, kazkaip net ir nemaciau.

Cia tankinantis?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprast nenuvalius šepetėlio? :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip suprast nenuvalius šepetėlio? :rolleyes:

Na kaip naujas buna, tai kai istrauki sepeteli, ant jo nemazai skysto tuso buna :D

 

:super: as taip supratau?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man nirkad taip nepasitaikė :super: niekad nevalau aš jo :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu man nirkad taip nepasitaikė :D niekad nevalau aš jo :rolleyes:

O as biski pavalau i buteliko krastelius :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.